Playboy: The Mansion
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Tycoon
Kód produktu: 11139
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  Jde o tycoonovku/simulaci ve stylu kreslených filmů a s určitou dávkou humoru, v níž se hráč pokusí o vybudování impéria erotického časopisu tak, jako Hugh Hefner vybudoval Playboy. Jde o odraz Hefnerova života, sexuální revoluce, která s ním souvisí a tudíž je to i hra, jejíž nedílnou součástí je erotika. Jak proto správně tušíte, je to hra pro dospělé publikum. Nabízí dva módy - Empire a Campaign. První jmenovaný je volnější, umožní vám jít svou vlastní rychlostí a stanovovat vlastní cíle. Druhý mód je tvořen 12 misemi a v podstatě jde o průvodce vzestupem skutečného Playboyového impéria. V rámci hraní se vyskytnou i mini-hry. Nejde o nic jiného než o fotografování. Do vašich kompetencí tedy bude spadat najímání personálu, samozřejmě včetně sličných modelek v kostýmku králíčka, ale také budování vztahů s celebritami a dalšími osobnostmi, abyste měli vždy k dispozici nějakou tu žhavou novinku v podobě rozhovoru, článku, fotek, apod. pro své další vydání. Vypadá to jednoduše, ale jednoduché to nebude. Význační lidé se totiž nepůjdou jen tak svěřovat se svými intimnostmi někomu, kdo bydlí v jedné cimře, kdesi v zapadákově, a o kom nikdy neslyšeli. Nejdříve proto budete muset zapracovat hlavně na sobě. Začnete prostě jak se říká od piky. No, abyste to neměli tak úplně těžké, tak pro začátek budete mít alespoň nějaké to malé sídlo a pár zaměstnanců. Životně důležité pro váš postup bude pořádání večírků, během nichž dochází k seznamování. pro svůj časopis budete hledat dva typy modelek. Jeden je vhodný na titulní stránku, nejlépe nějakou tu celebritu, která se ovšem nenechá fotit kdykoliv a druhý zase dovnitř magazínu, což jsou obvykle dívky z personálu, tudíž pro focení k dispozici kdykoliv během pracovní doby.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Shari

   Zdárek, není to taková hrůza,má asi někdo blbou grafiku. :(
   Pravdou je, že na začátku je to docela zábavný,ale po čase se to zají a navíc, ani tam nejde o to tam někoho pořád balit,jako spíš o časopis...Gragika asi jako Sims 1-krom fotografování-tam je to docela pěkný :)
   A pokud by někdo chtěl rejpat- Sims 2 hraju-grafika je super, nápad taky,ale kdyby nebyli datáče, tak se to taky zají :(

  • Kulec

   vazne je to tak strasny?no je pravda ze podle tech obrazku to nevypada zrovna nejlip...

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Playboy: The Mansion? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu