PlayStation 3 SLIM - 320 GB + Virtua Tennis 4 + Move
PS3

7 190
Nákupem získáte 72 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Speciální bundle konzole PlayStation 3 SLIM s diskem 320 GB a hry Virtua Tennis 4 + vybavení pro Move (Move ovladač + kamerka Eye Toy)

  PlayStation 3 přichází na trh ve své tenčí podobě s diskem o velikosti 320 GB pro ukládání dat. Architektura modelu PS 3 Slim byla přepracována od umístění hardwaru, polovodičů až po chladící systém. Výsledkem přepracování je mnohem tenčí a lehčí tělo konzole oproti svému předchůdci až o dvě třetiny na tloušce, hmotnosti, příkonu a měrného hluku. PS 3 Slim si však svého předchůdce zachovává v stylově provedených křivkách, s dekorativním povrchem a novým designem. S kompaktním tělem a vylepšeným designem osloví mnohé a již nyní si ji můžete dát na místa, kam by se normální PS 3 nikdy nedostala. Díky tomu se z PS 3 Slim stává nový typ multimediálního centra ve vašem pokoji i obýváku. Mašinka, jenž není vetší než DVD přehráváč a zvládne jak filmy na nové generaci disků Blu-Ray tak i podporu stávajících + next-gen hry samotné. PS 3 Slim obsahuje CPU Cell Broadband EngineT, Audio výstup LPCM 7.1ch, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD, AAC. 2 x USB 2,0, síťové rozhraní Ethernet, BluetoothR 2.0 (EDR), výstup AV a HDMI 3,1 , konektor HDMI OUT*3 1a konektor AV MULTI OUT 1. Součástí balení je konzole PlayStation 3 Slim, bezdrátový ovladač ( DUALSHOCKR3 ) , síťová šňůra, AV kabel, USB kabel. HDMI kabel není součástí balení !!!!

 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • neswing

   Dobrý den .. chtěl bych se zetat, opravdu platí cena 7190 ? ... v jiných obchodech stojí PS3 + move starter pack + virtua tennis 4 kolem 8600,-..

  • urban24

   Chtěl jsem se zeptat.
   V tomhle balení je uplně vše jako v PlayStation 3 SLIM - 320 GB + Move Starter Pack (PS3..?..akorát tam je navíc ta hra nebo něco chybí?
   Děkuji...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PlayStation 3 SLIM - 320 GB + Virtua Tennis 4 + Move!