INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Pokémon: Lets Go, Eevee!
SWITCH

1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
 • 1 299 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Pokémon
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 380 Kč

nebo

 480 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Pokémon: Let's Go, Pikachu! a Pokémon: Let's Go, Eevee! Přináší zpátky klasický zážitek z Pokémoních RPG her na konzoli Nintendo Switch s krásnou HD grafikou a hratelností, která potěší jak veterány série, tak nováčky. Kromě klasického příběhu pak nabídnou možnost hrát kooperativně ve dvou hráčích s kamarádem a hluboké propojení s mobilním hitem Pokémon GO!


  CHYŤTE SI SVÉHO POKÉMONA
  Pokémony chytáte velice podobně, jako je tomu v případě Pokémon GO za pomoci Joy-Conu buď sólo nebo s dalším hráčem. A pokud by vás omrzel Joy-Con ovladač, tak je tu připraven Poké Ball Plus (prodávaný samostaně), což je ovladač, který kromě pohybového ovládání nabízí i svícení různými barvami, vibruje a přehrává roztomilé zvuky pokémonů. A Poké Ball Plus si můžete vzít kamkoliv s sebou, včetně svého Pokémona a funguje stejně jako Pokémon GO Plus při hraní Pokémon GO.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Andy: Věříme, že nějaký bonus bude :)

   Pokeball Plus budeme mít také v nabídce, ale cenu zatím nevíme.

  • Andy

   Mají to správně. Velké a zcela nové pokemoní RPG má přijít až v roce 2019. Tohle je remake původní hry Pokémon Yellow z roku 1998. Ve hře tedy bude k dispozici jen púvodních 151 pokémonů (pro tuto hru oznámen i jeden zcela nový). Bude však obsahovat několik shodných prvků s hrou Pokémon Go (od toho název hry pro Switch a hry půjde i propojit - např. můžeš ze hry Pokémon Go poslat svého pokémona do Switche, avšak nelze naopak). Čili je to takové navnadění na velkou hru, která přijde až v dalším roce.

  • Andy

   Zdravím,

   chci se zeptat, plánujete nějaký předobjednávkový bonus?

   V den vydání hry má být dostupný i nový Joycon ke Switchi ve tvaru pokebalu k této hře - tzv. Pokeball plus. Bude taky v prodeji? Pokud ano, jaká je předpokládaná cena?

   Díky za odpověď.

  • Kozenka

   Nemáte to datum vydání špatně? Všude se mluví o druhé polovině 2019

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pokémon: Lets Go, Eevee!!