Port Royale 2 (PC) Steam
DIGITAL

129
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 129 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Manažerské, Piráti
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7813475
 • Rozlehlý herní svět 4 národy a 60 měst Postavte zařízení na výrobu potřebných surovin, domy a speciální funkce budov, aby vaše město vzkvétalo Vytvořte svá vlastní města Silnější důsledky válek (města mohou být dobyta) Uvodní scénáře popisují všechny důležité prvky hry 8 speciálních scénářů pro rychlý a snadný start světu Port Royale 2 Hra s otevřeným koncem a hluboko propracovaným detaily a délkou hry 16 odlišných typů lodí

  Karibik 17. století - Obchodujte s více než 60 městy , vytvořte svá vlastní výrobní zařízení, rozšiřte své obchodní impérium a svůj vliv na vývoj nového světa.
  Jakmile vás Piráti a vojenské flotily budou ohrožovat, budete potřebovat ochranu lodí. Nebo se můžete vrhnout na lovení pirátů a přezvít vojenské lodě.
  Vyberte mise pro obchodníky, diplomaty a ostatní charaktery. Příjmáním misí od Králů, kde budete mít za úkol zaútočit a dobýt nepřátelská města, budete mít možnost řídit obranyschopnost vašeho města přímo z bitvy. Jako znamění vděčtnosti budete odměněni půdou , která bude později použita na dohlížení vlastních měst.

  Rozlehlý herní svět 4 národy a 60 měst Postavte zařízení na výrobu potřebných surovin, domy a speciální funkce budov, aby vaše město vzkvétalo Vytvořte svá vlastní města Silnější důsledky válek (města mohou být dobyta) Uvodní scénáře popisují všechny důležité prvky hry 8 speciálních scénářů pro rychlý a snadný start světu Port Royale 2 Hra s otevřeným koncem a hluboko propracovaným detaily a délkou hry 16 odlišných typů lodí
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Port Royale 2 (PC) Steam!

Sledujte nás na instagramu