Premium Edition 60 GB + Gears of War 2
X360

(1x)
6 790
Nákupem získáte 68 kreditů
Lokalizace: České titulky
 • Hra Gears of War 2 představuje s napětím očekávaného následovníka taktické akční hry z pohledu třetí osoby, která se s 4,7 miliony prodaných kusů řadí mezi nejpopulárnější hry pro konzolu Xbox 360 v historii. Děj hry Gears of War 2 se odehrává šest měsíců po událostech hry Gears of War a vrhá hráče zpět do rozsáhlého a trýznivého příběhu impozantního boje lidstva o přežití navzdory děsivým podzemním příšerám známým jako Locust Horde.
  Komplet konzole XBOX 360 Premium Edition 60 GB a akční hry V ČEŠTINĚ Gears of War 2. Kupte si konzoli v této nabídce a dostanete dlouho očekávanou novinku Gears of War 2 skoro ZDARMA. Nabídka platí jen do půlky do rozebrání zásob.

  Součástí balení konzole XBOX 360 Premium Edition je 60 GB Harddisk, bezdrátový joypad, standardní, headset, HD AV kabel, odnímatelný faceplate, Ethernetový kabel, Xbox Live Silver konto.


  Elegantní design, špičkový výkon a bohaté online možnosti jsou stěžejní parametry této konzole nové generace. Součástí konzole je neplacená Xbox Live - Silver služba, díky které se můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní meteriály jako jsou nové levely, mapy, zbraně apod. + obsah vytvořený samotnými hráči.

  Technické údaje:
  Trojjaderný processor běžící na 3.2 GHz každý
  512 MB RAM GDDR3 700 MHz
  Grafická karta ATI 500 MHz
  12ti-rychlostní DVD mechanika, která dokáže přečíst formáty: DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD a JPEG Photo CD..
  Tři USB 2.0 porty, jeden ethernetový port a otvor pro WiFi adaptér (802.11 A/B/G).

  Veškeré hry při tom podporují formát obrazu 16:9, v rozlišení od 720p a 1080i, včetně anti-aliasingu (vyhlazení hran) a podpory zvukového standardu 5.1.

  Gears of War 2 v češtině:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • dorost

   Zdravim chci se zeptat jestli to bude jeste nekdy skladem

  • Mirus X

   Ted jsem si poridil Xbox 360 Premium a tato hra k nemu me velmi prekvapila je totis vyborna

  • Ryordan

   Ahoj, pokud chcete vědět vše o Gears of War navštivte naší centrálu http://gearsofwar.herniweb.cz se vším poradíme:-)

  • Jan

   Ma tato verze HDMI?

  • RadaR

   mno jestli to vydrzi do vanoc tak nevidim problem si to nezakoupit a udelat si mensi radost :)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

9,5/10