Prince of Persia 2: Warrior Within
PC

299
Nákupem získáte 3 Kredity
Štítky: TPS
Kód produktu: 11156
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  V pokračování se náš hrdina bude muset postavit vlastnímu osudu (Dahaka), kterému v jedničce unikl, ale který se nyní nemilosrdně hlásí o své naplnění. Budete proto prchat po celé zemi, přemísťovat se z místa na místo a neustále zápasit o vlastní přežití v temných interiérech i venkovních lokacích. Ostatní si mohou myslet, že se prostě zbláznil, ale on dobře ví, jak velká smrtící síla je mu v patách. Těšit se můžeme na celou řadu lidských nepřátel, fantasy kreatury, náročnější bossy na koncích levelů a mnoho dalšího. Hráč bude moci opět manipulovat s časem, ale přibudou též další prvky (síly), které zpestří souboje i celkovou hratelnost. Součástí dvojky je také cestování v čase, stručně řečeno možnost vrátit se do minulosti, abyste mohli ovlivnit přítomnost a pokračovat v cestě. V soubojovém systému se inspirovali vývojáři především filmy z hong-kongské produkce a možné je tedy prakticky cokoliv. Pro obranu i útok budete moci využívat mnoho objektů ze svého okolí, klasicky hlavně zdi, trámy, lana, případně i záclony a závěsy. Prostředí je tentokrát přece jen o něco interaktivnější. V průběhu hry se budete postupně v boji zdokonalovat, což se odrazí na množství a efektnosti vašich pohybů, chvatů a komb.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • vražda

   je to dost dlouhy a pokut vezmete vseh 9 zivotu prida se vam jeste 1 kolo(dahaka).

  • Libor Vrážel

   shcanim seznam 9 zivotu prosim pomozte mi!

  • Kizuoto

   Já si myslim, že oproti Prince of Persia 3 je 2ka jen solidní. Uvidíme. Jinak jsem sháněl na internetu CZ a kde nic, tu nic :,(
   Ale jinak je to super hra, kterou hraju už asi po 4. Ale hledám skryté zbraně, nevíte, kde se daj sehnat nějaký jiný, než plyšovej medvídek a zeleně světélkující meč? Pokud ano, kontaktujte mě prosím na E-manil.

  • ascate

   já ci češtinu :(
   já si to omylem koupil v AJ

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Prince of Persia 2: Warrior Within!

Sledujte nás na instagramu