Prince of Persia: Zapomenuté písky - Steelbook
PC

(2x)
1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fantasy, TPS
Hra také dostupná pro:  WII
 • Steelbook edice obsahuje exkluzivní kovový obal a litografii.

  Prince of Persia: The Forgotten Sands představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time. Při své výpravě do Azadu navštíví princ království svého bratra a nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti. Obměněné klasické hratelnosti: Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: The Forgotten Sands dodá princovým nevídaným schopnostem nový rozměr. Senzačního zážitku: Prince of Persia: The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny. Vlády na přírodou: Díky moci nad přírodou a časem bude mít princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (14)

  • BuLLeT

   Tohle je sběratelka ?

  • Marvy

   ..jsem to blbě napsal,ale mám doma sběratelky Far Cry 2 v kovu a Dragon Age v kovu a jiné(taky kov obal) a je to fakt sto a jedna.Alespoń na ten hřbet mohly dát název.Ale jinak obsah dobrý a hra taky...

  • P3tr

   Tak co se týče krabičky, tak to je asi věc názoru (jinak ten bok mám taky černej, ať nemáš pocit, že seš v tom sám). Mě udělal radost spíš ten soundtrack, protože ve 4. dílu - sběratelce, bylo na soundtracku jen pár skladeb co člověk poslechl za 7-10 minut max, navíc u tý čtyřky to bylo všechno zabalený v těch papírových obálkách a naházený dovnitř, že kdys otevřel krabičku tak se ti to komplet vysypalo... takže oproti tomu docela posun k lepšímu :D

  • Marvy

   Nevim čemu říkáte luxus? Už mi došla taky a nejhnusnější krabička co jsem zatím měl.S Far Cry 2,Dragon Age nebo Bioshockem v kovu je to hnus.Sklamání.Ale co nadělám.Asi v Ubisoftu došli peníze a nápady.A jen dotaz taky tam nemáte na boku název hry?Je tam jen černej hřbet.

  • P3tr

   A je to doma! Díky xzone, za brzké odeslání, takže nemusím trpět přes víkend půstem! Sběratelka je luxusní :D

  • jerrry

   Jupí, tak už je to doma http://img535.imageshack.us/img535/3064/princen.jpg

  • bůčkin

   Viděl jsem návod z konzolí zas tak krátký mi to nepřišlo . Ale je chvílemi vidět co bude následovat : skákání boj pasti . Sem tam občas puzzle .

  • CryCrazy

   xDxD:D:D:D:D:D:D podle grafiky poznal, ze to bude krátká hra :D

  • Scarto

   M,i,e,n,e,m-looooool podle grafiky poznáš jak je ta hra dlouhá?:D:D:D

  • P3tr

   folkemon1977: Psal jsem stejný dotaz k novince na jejich facebooku a tam mi napsali, že ingame bonus bude i k steelbook edici :)

  • folkemon1977

   Bude platit ingame bonus pro předplatitele i pro tuto edici?
   Moc díky za odpověď.

  • M,i,e,n,e,m

   Když tak koukám na tu grafiku tak to zas určitě bude kra´toučký :(

  • dawe

   no to se mas cim chlubit :D

  • lopolo

   hm 1 jsen a jeste ve 4 hodiny ráno

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Jako velký fanoušek PoP jsem dalším přírůstkem nadšen. Má mnoho nových prvků a přitom se hraje stále skvěle. Už jsem hru odehrál 3× a stále mě baví. Délka hry je ale opravdu extrémně krátká. Přesto pro mě super zážitek.

Ubisoft opět nezklamal. I přes výše vypsané zápory vás hra okamžitě vtáhne do děje a nutí vás hrát dál a dál. Nicméně po velmi krátkém čase kdy vás to nutí hrát dál a dál zjistíte, že už vlastně nemáte co hrát, protože jste hru dohráli :-). Co ale musím vytknout je cena, která je dle mého názoru už tak dost vysoká na tak krátkou hru (o steelbooku ani nemluvě).