Prison Break: The Conspiracy
PC

(6x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Fanoušci TV seriálu Prison Break, je tu pro vás jeho oficiální videoherní doprovod s podtitulem The Conspiracy. Ujmete se v něm role zbrusu nové postavy, agenta Toma Paxtona, který byl do věznice vyslán, aby dohlédl na Michaela Schofielda. Díky tomu budete moci události z první řady seriálu nahlédnout novýma očima a z druhé strany tak zažijete třeba Michaelův slavný vstup do věznice Fox River nebo první setkání s hlavním záporňákem Tea Bagem, jehož samozřejmě rychle poznáte díky dabingu od skutečných herců i licenci na autentické vymodelování obličejů a postav. Stylem hry má mít Prison Break nápadně blízko ke GTA IV nebo jeho obdobám s otevřeným herním světem, byť je třeba brát na vědomí, že onu příznačnou volnost v pojetí téhle konkrétní hry poněkud omezuje svazující vězeňské prostředí. Mezi jednotlivými misemi se ale přesto budete moci toulat po okolí, účastnit se boxérských zápasů za peníze v podzemních miniarénách nebo třeba chodit do posilovny.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Morrison

   adam: Hra vyjde anglicky, česky bude pouze manuál.

  • adam

   Zdravím nevíte jestli vyjde to v češtině.Díky za odpoved.

  • Libor

   LOL 299????????? na PS3 to stoji 1299 celkem na kkt

  • eminem

   Tak jsem zatím v 6.kapitole a musím říct,že zatím žádná sláva ve hře neděláte nic jiného než se proplížit na určité místo tam pak něco sebrat dále celkem nudné pěstní souboje s vašimi spoluvězni kde stačí mačkat jednu klávesu,příběh nemáte šanci pochopit pokud nesledujete seriál no zatím je to u mě takový průměr.

  • Kubajs-CZ

   No jo, dal bych tomu 60%.

  • Kratos

   Hra už dávno vyšla. Jsem fanda seriálu Prison Break ale ta hra je fakt děsná. Po chvíli Vás to začne nudit. Grafika taky nic moc. Příběh vlastně už znáte. Je to pořád o tom samým. Běž pro něco a přines to a nesmí vás u toho chytit.

  • Kubajs-CZ

   Jo hra už myslím dávno je.

  • Lizardczech

   Dyt tohle uz davno hraju,nebo je to nejaky datadisk ci co?

  • Ann

   Vypadá to dobře :) tak ať je to co nejdřív.

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Hra mě velmi potěšila sice je jen pro fanoušky není úplně dlouhá ale steath sekvence jsou povedené a hlavě jak se ten příběh proplétá.Doporučuju hlavně fanouškům

Hra měla rozhodně na víc, ale i tak jako obrovský fanoušek serialu děkuju vývojářům za snahu a úsilí, který do toho dali. Mě osobně se to líbí, ale jak říkám, mohlo to být lepší.

Díval jsem se na tento serial a tak sem to skusil a lituji toho že jsem vyhodil 300 Kč zaa tuhle hru to sy radši kupteMen of War

hra se vydařila ale podle seriálu jsem čekal víc :(

I když nejsem fanda seriálu,tak přesto jsem to za tak skvělou cenu zkusil.Boužel nudnější hru už jsem dlouho nehrál prakticky během celé hry děláte to samé a pokud ještě ke všemu nejste fandové seriálu tak příběh absolutně nepochopíte.Boužel v dnešní době hra nemá šanci někoho pořádně zaujmout je to prostě takový průměr.

Hra jako taková se mi jeví jako velice povedená jako příběhově, ale jinak to je Nuda!!!!!

Zobrazit všechna hodnocení