Pro Evolution Soccer 6
PS2

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Štítky: Fotbal
 • Patříte-li mezi příznivce fotbalu i v té digitální podobě, pak pro vás je určena tato hra. Poznávacím znamením se stanou nové módy, jako mezinárodní soutěž za účasti čtyř kontinentů nebo generátor náhodných zápasů a především náhodného složení vaší jedenáctky z hráčů určité země nebo ligy. Na ty se tvůrcům podařilo získat oficiální licenci z Argentiny, Itálie, Holandska, Španělska a Švédska + další, odkud tedy potkáte fotbalisty se skutečným jménem, vizáží i odpovídajícími schopnosti. Master League mód, který si nepleťte s Ligou Mistrů, má vydržet na delší dobu než minule. Samotné hraní je jinak rychlejší i kvůli nabíhání hráčů bez míče, jejich prodírání se do šancí a ukázání si, kam přesně chtějí dostat gólovou přihrávku. Útočníci umí více způsobů, jak obejít manévrující obránce, aby mohli z voleje vypálit na branku, což je uváděno jako příklad nového pohybu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Sili

   čůůůůůůůůůůůráci Fifa je nejlepší

  • Pro evo

   nejlepší fotbal na svete grafika super vš super zase tradične lepší než FIFA

  • Joe

   je to uplne super ze začátku se to vam moc nebudou dařit ale po 5 zapasech se naučíte střílet realisticke jako vždy FIFA se muže zahrabat aji se svou češtinou.Jekstli budete si chtít vybrat naky fotbal tak určite tohle je to prave Complet česky tym.

  • 02

   salut

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pro Evolution Soccer 6!