Project Cars 2 Deluxe Edition (PC) DIGITAL
DIGITAL

2 049

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Maximalizuj své největší dobrodružství s motorismem. Díky Project CARS 2 Deluxe Edition získáš přístup k celé hře, Season Pass a celou doplňkovou náplň, zahrnující nová auta, dráhy, závod a barvy 

  CHARAKTERISTIKA:

  Více než 180 licencovaných aut od věhlasných výrobců, Plná podpora pro 12K a také VR Testováno a vytvořeno profesionálními závodními jezdci Zcela nové motorové sporty (IndyCar, závod na oválné dráze, Rallycross) a také známé a oblíbené závody, mj. GT3 LiveTrack 3.0: dynamické fyzické efekty vozovky a počasí v reálném čase  ovlivňují  operativnost a řízení vozidel Nové závody na nezpevněných površích (led, štěrk, bláto) Celý 24 hodinový cyklus se simulací počasí v reálném čase a simulací ročních dob Fyzikální model nejvyšší třídy Vylepšené ovládání s gamepadem Bezkonkureční možnost e-sportu Úplně nový režim mistrovství online

  Season Pass: Zařaď svoje zkušenosti s Project Cars 2 na vyšší rychlost a získej nové doplňkové automobily, dráhy, závod a jedinečné závodní barvy okamžitě, kdy budou dostupné.

  Season Pass Project Cars 2 přenese Tvé dobrodružství s motorizací na vyšší úroveň. Součástí Season Pass jsou 4 bohaté pakety DLC v ceně za 3. Každý obsahuje  nové automobily, dráhy, závod průběhu kariéry a barvy, které obdržíš okamžitě, jakmile budou dostupné ke stažení.

  Season Pass Bonus: Majitelé Season Pass Project CARS 2 získají mimořádný doplňkový paket se 4 fascinujícími závodními automobily ze 40 leté historie motorového sportu:

  E-Type V12 ročník 1974 z týmu Group 44 – krása, rychlost a opravdová ikona motorizace. Panoz Esperante GTR-1 – klasik GT z 90. let. Audi V8 DTM ročník 1991 – legenda závodů DTM s výkonem 460 KM při 9500 ot./min. Nejnovější Opel Astra TCR ročník 2016 – monstrum třídy Touring Car s rychlostí přes 300 KM.

  © 2017 Slightly Mad Studios Limited. Published and distributed by the BANDAI NAMCO Entertainment Group. Slightly Mad Studios, Project CARS, the SMS logo, and the Project CARS logo are trademarks or registered trademarks of Slightly Mad Studios Limited in the United Kingdom and/or other countries. The names, designs, and logos of all products are the property of their respective owners and used with permission.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Project Cars 2 Deluxe Edition (PC) DIGITAL!