Project CARS Game of the Year Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

409
Nákupem získáte 16 kreditů
 • 409 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou i ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozů a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.
  Edice Game of the Year obsahuje původní obsah hry Project Cars a navíc všechna doposud vydaná DLC, která jsou následující:
  US Race Car Pack
  Racing Icons Car Pack
  Stanceworks Track Expansion
  Audi Ruapuna Speedway Expansion
  Japanese Car Pack
  Aston Martin Track Expansion
  Modified Car Pack
  Old vs New Car Pack
  Classic Lotus Track Expansion
  Renault Sport Car Pack
  Dále v rámci speciální edice získáte 2 exkluzivní vozy Zonda Revolution a Huayra BC.
  Project CARS je nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra světa.
  Na celkovém směrování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.
  Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z nepřeberného množství motosportů, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Poté ozkoušejte své dovednosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky či v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Project CARS Game of the Year Edition (PC DIGITAL)!