RACE On
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Tvůrcem je SimBin, která stojí za Race Pro, GTR Evolution, RACE 07 apod. Bude nabízet všechny automobily a tratě z oficiálního šampionátu WTCC s podklady ze sezóny 2008. Race On pohánět starší engine, který byl již použit u předchozích her. Těšit se můžete na nové americké tratě a vysokoobjemové automobily třídy Detroit Muscle. Projedete se v 16 unikátních vozech, jež budou rozděleny do 8 tříd, kde mimochodem nebudou chybět ani monoposty ze série Formule Masters (malé formulky). Všechna vozidla potom vyzkoušíte na celkem 12 tratích, včetně japonské dráhy Okayama a taktéž na zcela nových amerických okruzích. K nim přibudou další okruhy a automobily ze starších her GTR Evolution a RACE 07.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • TDUmaniak

   Obsahuje tato verze staré hry RACE 07 a GTR EVOLUTION?

  • Danda

   Ne není potřeba.

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, takto Vám to nedokáži říci, ale zatím se nidko neozval, že by měl problém se hrou, takže dle mého, hra nepotřebuje tyto hry.

  • BOBR

   Dobry den vyžaduje k hraní tato hra race07 nebo gtr evolution?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Serie RACE rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co na dnešním herním trhu najdete v oblasti simulátorů. Pro HARDCORE hráče to je lahůdka a arkádisti si budou muset chvíli zvykat. Zábava na několik let (obzvláště díky obrovské aktivní online komunitě) - ovšem otázkou zůstává, zda se to dnes vyplatí pořídit, nebo si počkat na GRR3 a rFactor 2... (popř. F1 2010), ale kdo ví, jak dopadnou.