Railroad Tycoon 3
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Budovatelské, Vlaky
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10689
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Hráč začíná se skromným obnosem peněz na počátku zlaté éry dopravy. Postupně nakupuje lepší lokomotivy, expanduje do větších měst a zlepšuje své služby až vytvoří ze své firmy dopravní impérium. Těšit se můžete na : zcela novou 3D detailní grafiku, 25 scénářů zasazených do míst po celém světě, stavbu železničních tratí do velkých detailů (mosty, tunely, přejezdy), na více než 40 druhů lokomotiv (od starých parních, po nové moderní typy), na 150 různých druhů budov, multiplayer s chatem, auntentický hudební soundtrack v rytmu blues. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Zmetex

   Já jsem si nejdřív stáhnul demo abych věděl do čeho jdu.Podle mě je to bomba.

  • Marek Stodolák

   Tuto hru jsem si koupil spíš ze zvědavosti a i když žádný mašinkář nejsem, tak musím říct, že mě zaujala. Nevím si však rady s jednou věcí. Když chci dopravit do cíle dva různé náklady, každý z jiného města, potřeboval bych, aby se v prvním městě naložil jeden náklad a v druhém se připojil druhý náklad. Jde to nějak zařídit? Zatím mi to funguje tak, že v druhém městě se první náklad vyloží a pak znova naloží a připojí se druhý. Hodně to pak zdržuje. Poradí někdo?

  • Fugess

   Chtel bych se zeptat jestli nekdo mate link na samotnou cestinu nebo patch s cestinou tak me ji prosim vas napiste na mail.Diky.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti
shadowoftheeldtree, soulsborn
disnyelorcana, , karetnihra, sberatelskakaretnihra
roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok