Railroad Tycoon 3
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Budovatelské, Vlaky
 • Hráč začíná se skromným obnosem peněz na počátku zlaté éry dopravy. Postupně nakupuje lepší lokomotivy, expanduje do větších měst a zlepšuje své služby až vytvoří ze své firmy dopravní impérium. Těšit se můžete na : zcela novou 3D detailní grafiku, 25 scénářů zasazených do míst po celém světě, stavbu železničních tratí do velkých detailů (mosty, tunely, přejezdy), na více než 40 druhů lokomotiv (od starých parních, po nové moderní typy), na 150 různých druhů budov, multiplayer s chatem, auntentický hudební soundtrack v rytmu blues. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Zmetex

   Já jsem si nejdřív stáhnul demo abych věděl do čeho jdu.Podle mě je to bomba.

  • Marek Stodolák

   Tuto hru jsem si koupil spíš ze zvědavosti a i když žádný mašinkář nejsem, tak musím říct, že mě zaujala. Nevím si však rady s jednou věcí. Když chci dopravit do cíle dva různé náklady, každý z jiného města, potřeboval bych, aby se v prvním městě naložil jeden náklad a v druhém se připojil druhý náklad. Jde to nějak zařídit? Zatím mi to funguje tak, že v druhém městě se první náklad vyloží a pak znova naloží a připojí se druhý. Hodně to pak zdržuje. Poradí někdo?

  • Fugess

   Chtel bych se zeptat jestli nekdo mate link na samotnou cestinu nebo patch s cestinou tak me ji prosim vas napiste na mail.Diky.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Railroad Tycoon 3!