Railroad Tycoon Anthology
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Budovatelské, Vlaky
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11976
 • Hráč začíná se skromným obnosem peněz na počátku zlaté éry dopravy. Postupně nakupuje lepší lokomotivy, expanduje do větších měst a zlepšuje své služby až vytvoří ze své firmy dopravní impérium. Těšit se můžete na : zcela novou 3D detailní grafiku, 25 scénářů zasazených do míst po celém světě, stavbu železničních tratí do velkých detailů (mosty, tunely, přejezdy), na více než 40 druhů lokomotiv (od starých parních, po nové moderní typy), na 150 různých druhů budov, multiplayer s chatem, auntentický hudební soundtrack v rytmu blues.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Balení hry obsahuje hry Railroad Tycoon 2, datadisk Second Century a Railroad Tycoon 3 (české titulky).

  Hráč začíná se skromným obnosem peněz na počátku zlaté éry dopravy. Postupně nakupuje lepší lokomotivy, expanduje do větších měst a zlepšuje své služby až vytvoří ze své firmy dopravní impérium. Těšit se můžete na : zcela novou 3D detailní grafiku, 25 scénářů zasazených do míst po celém světě, stavbu železničních tratí do velkých detailů (mosty, tunely, přejezdy), na více než 40 druhů lokomotiv (od starých parních, po nové moderní typy), na 150 různých druhů budov, multiplayer s chatem, auntentický hudební soundtrack v rytmu blues.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • turajs

   Zdarek lidi chci se zeptat jestli Railroad Tycoon 3 ma také Cz titulky... Chci si totiž koupit Railroad Tycoon Anthology a tam je ta trojka ale nevim jestli je v CZ.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Vlaky mě baví sledovat, jezdit nimi, číst o nich, ano vše tohle dělám raději než hraní RT.

Sledujte nás na instagramu