Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction
PS3

(8x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Arkáda
 • Jde o chytlavý mix plošinovky a third-person střílečky (v poměru 40/60), kde bude opět v hlavní roli postava charismatického Ratcheta. Ovšem nadějete se také pasáží, kde se dostane primárně ke slovu jeho věrný druh, robot Clank, objevivší v sobě pro potřeby zde představené herní kapitoly nové dovednosti. Jelikož se tahle sci-fi hra odehrává na různých planetách, při přelétávání mezi těmito mají být připravené bitevní sekvence v kosmických vznášedlech á la Star Fox, které bychom si snad mohli užít i v online multiplayeru. Tvůrci chtějí hráčům každopádně nabídnout další porci různorodých zbraní s jednoduchým využitím a se snadno přístupným ovládáním. Pochopitelně, že se tu objevují nové typy jako Flame Blaster, Plasma Beat či Tornado Launcher, kde se bude vycházet ze specifických dispozic padu Sixaxis. Vámi vyslanou větrnou smršť totiž budete navádět na vybraného protivníka nakláněním Sixaxis, přičemž s Ratchetem bude možné se současně pohybovat - díky levému analogu. S uvedeným souvisí ujištění, že se tu nadějeme větší míry interakce než dosud. Navíc si v ní užijete mnohem více života - futuristická města a čilý dopravní ruch vám určitě zvednou náladu. Scéna v Ratchet and Clank Future bude zhruba dvakrát tak větší než nejrozsáhlejší level v předchozím Ratchetově vystoupení na PS2 a dokonce výrazně větší než v Resistance. Nemluvě o lepším dohledu a detailech.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • carlos

   vinokurov:není to jedno?:D

  • Vinokurov

   Hele bacha je to platinovka i kdyz to nikde nezminujou

  • pL4za

   ja to znam mel sem na ps2 1 je to velmi dobra hra

  • HeroVI

   parba...skoda ze v cesku to neni tak znamy

Hodnocení zákazníků (8)
Přidat hodnocení

Užaný

Povedené "plošinovka" ala Pixar Studios s vtipnými dialogy a situacemi, avšak po určité době celkem dost stereotypní. Jednoznačně stojí za zahrání, nikoliv však za pořízení.

jedna z nejlepších skákaček, doporučuju ji

Jedna z nejlepších skákaček vůbec, vyplatí sse jí mít v domácí sbírce, navíc za platinovou cenu.

Skřítek a maličký robůtek se Vám na první pohled opravdu zalíbí.Hodit diskokouli po nepřátelích aby si zatancovali opravdu skvělí nápad.Stoprocentně doporučuji.

Originální a chytlavá hra, za na PS3 dobrou cenu.

Zobrazit všechna hodnocení