Ratchet and Clank: Tools of Destruction + Ratchet and Clank: A Crack in Time
PS3

999
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • Další dobrodružství nerozlučných přátel, které přímo naváže na události z Quest for Booty a zachytí Ratcheta ve chvíli, kdy našel přímou stopu na Clanka, kterého s pomocí Zoni drží Dr. Nefarious. S tím, jak se bude postupem ve hře blížit opětovné spojení rozdělených hrdinů se však oba dva budou muset zamyslet, jestli je jim vůbec souzeno, aby byli spolu. Jestli nebude pro dobro všech lepší, aby fungovali odděleně. Oni si to však chlapci nějak vyřeší. Hlavně, že se vrátí s pestrou akčně hopsačkovou hratelností, která je pro ně tak typická. Na novou výpravu si samozřejmě vezmou také několik novinek, mezi kterými se nejvíce skví souboje ve vesmíru a možnost prozkoumávat hvězdné systémy, kde se nachází skryté předměty. Mezi nepřáteli se objeví známé tváře, přibude i však pár nových hlav, které bude Ratchet a zřejmě i Clank likvidovat obměněným arsenálem zbraní a schopností.
  Pack dvou her v platinové edici, Ratchet and Clank: Tools of Destruction and Ratchet and Clank: A Crack in Time.

  Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction
  Jde o chytlavý mix plošinovky a third-person střílečky (v poměru 40/60), kde bude opět v hlavní roli postava charismatického Ratcheta. Ovšem nadějete se také pasáží, kde se dostane primárně ke slovu jeho věrný druh, robot Clank, objevivší v sobě pro potřeby zde představené herní kapitoly nové dovednosti. Jelikož se tahle sci-fi hra odehrává na různých planetách, při přelétávání mezi těmito mají být připravené bitevní sekvence v kosmických vznášedlech á la Star Fox, které bychom si snad mohli užít i v online multiplayeru. Tvůrci chtějí hráčům každopádně nabídnout další porci různorodých zbraní s jednoduchým využitím a se snadno přístupným ovládáním. Pochopitelně, že se tu objevují nové typy jako Flame Blaster, Plasma Beat či Tornado Launcher, kde se bude vycházet ze specifických dispozic padu Sixaxis. Vámi vyslanou větrnou smršť totiž budete navádět na vybraného protivníka nakláněním Sixaxis, přičemž s Ratchetem bude možné se současně pohybovat - díky levému analogu. S uvedeným souvisí ujištění, že se tu nadějeme větší míry interakce než dosud. Navíc si v ní užijete mnohem více života - futuristická města a čilý dopravní ruch vám určitě zvednou náladu. Scéna v Ratchet and Clank Future bude zhruba dvakrát tak větší než nejrozsáhlejší level v předchozím Ratchetově vystoupení na PS2 a dokonce výrazně větší než v Resistance. Nemluvě o lepším dohledu a detailech..

  Ratchet and Clank: A Crack in Time
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ratchet and Clank: Tools of Destruction + Ratchet and Clank: A Crack in Time!

Mohlo by se vám líbit