Rayman Legends (PC) DIGITAL
Digital

203
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Ubisoft ConnectUbisoft ConnectŠtítky: Arkáda
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7442960
Hra také dostupná pro:  SWITCH


 • V tomto pokračování Rayman série se navrací Michel Ancel, oslavovaný a oceňovaný tvůrce her jako Rayman, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids, v touze znovu popustit uzdy své jedinečné inovativní tvořivosti.


  Když  Rayman, Globox a Týňáci společně objeví záhadně vyhlížející stan ukrývající neznámé, avšak naprosto úchvatné malby, jsou znenadání přemístěni do jednoho z doposud neviděných mýtických světů. Přidej se k nim na cestu plnou skákání, běhání a soubojů a pomož jim probojovat si cestu domů skrz jednotlivé světy. Staň se hrdinou dne a odhal tajemství všech legendárních maleb!


  Hlavní vlastnosti: 


  Kooperace až 4 hráčů: Můžeš hrát také se svými přáteli najednou až ve 4 hráčích. Budete se moci kdykoli připojit nebo odpojit bez jakéhokoli přerušení hry.
  3D souboje: Bojuj s draky a jinými epickými příšerami v nové dimenzi! Čekej útoky ze všech možných úhlů - budeš se muset pořádně ohánět, abys je byl schopen porazit.
  Rockin' Rayman: Skákej v rytmu bubnu, boxuj v rytmu basového podkresu nebo jezdi po laně při znění kytarových tónů. Klíčem k překonání hudebních map jsou načasování a rytmus. Zjisti, zda máš na to stát se právoplatným hrdinou plošinovek!
  Nový online režim výzev: Spoj se se svými přáteli v rozmanité škále nejrůznějších výzev a probojuj se 5 úrovněmi, které otestují mnohem více než jen tvé dovednosti a rychlost! Každý den i měsíc se můžeš těšit na nové výzvy. Nezapomeň omrknout stránku s výsledky, abys zjistil, jak si stojíš.

  © 2013 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Rayman, postavička Rayman, Ubisoft, a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích. K AKTIVACI HRY JE VYŽADOVÁNO VYSOKORYCHLOSTNÍ PŘIPOJENÍ K INTERNETU A UŽIVATELSKÝ ÚČET UPLAY. PO INSTALACI JE PŘIPOJENÍ K INTERNETU VYŽADOVÁNO PRO PŘÍSTUP K ONLINE PRVKŮM, KE HRANÍ ONLINE A K ODEMKNUTÍ EXKLUZIVNÍHO OBSAHU. TAKOVÝTO OBSAH LZE ODEMKNOUT POUZE JEDNOU PŘI SOUČASNÉM ZADÁNÍ UNIKÁTNÍHO KLÍČE. PRO VYTVOŘENÍ ÚČTU UPLAY JE VYŽADOVÁNO DOSAŽENÍ 13 ROKU VĚKU, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JE NUTNÉ PROVÉST REGISTRACI POD DOHLEDEM RODIČŮ.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rayman Legends (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop