Razer CARCHARIAS Stereo Headset
PC

(1x)
1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Headset
  • Sluchátka Razer Carcharias Professional Gaming Headset jsou absolutní novinkou v řadě ProGaming headsetů od firmy Razer. Razer Carcharias je profesionální herní headset, který má náušníky překrývající celé ucho (circumaural). Vynikající zvukové vlastnosti zajišťují 40mm neodymové měniče, které reprodukují čistý zvuk a precizní basy. Mikrofon, který je vybaven velmi účinným systémem tlumení okolního ruchu poskytuje přesnou reprodukci Vašeho hlasu. Headset je dále vybaven jednoduchým vypínáním mikrofonu na kabelu. Razer Carcharias poskytují díky svému velkému oldschool tvaru, nastavitelnému hlavovému mostu a velkým, velice jemným náušníkům výjimečný komfort i při dlouhodobém nošení.

    Technická specifikace Razer Carcharias je Frekvenční rozsah 20 až 20,000 Hz. Impedance 32 při 1kHz a sensitivita 102 +- 4dB při 1 kHz. Max.Vstupní výkon je 200 mW. Měniče 40 mm, s neodymiovými magnety, frekvenční rozsah: 50 až 16,000 Hz. Sensitivita -37 +- 4dB. Útlum hluku do 50 dB. SLUCHÁTKA MIKROFÓN Kabel: 3 m a konektor 3.5 mm jack (sluchátka a mikrofón)
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tyto velmi kvalitní sluchátka si určitě zaslouží tuto nízkou cenu.Kabel je sice dlouhý ale zamotává se.Jsou velmi měkká na dotek takže se v nich dá sedět celé odpoledne.Navíc když se poštouráte v nastavení mikrofon má stejnou kvalitu jako jsou mikrofony za 10 000.Razer nezklamal :)