Razer MEGALODON 7.1 Gaming Headset
PC

3 999
Nákupem získáte 80 kreditů
Štítky: Headset
 • Mikrofón:frekvenční rozsah: 50Hz až 16kHz, citlivost (@ 1kHz, 1V/Pa): -37 dB (nastavitelná uživatelem)s potlačením šumu.
  Nejnovější vychytávka od firmy Razer jde až na hranu možností herních headsetů. Sluchátka Razer Megalodon poskytují virtuální 7.1 prostorový zvuk. O zpracování audio signálu se stará samostatná DSP jednotka Maelstrom Audio Engine, která vychází z nové generace HRTF technologie. Kromě excelentního audio výstupu to znamená i zbytečnost klasické zvukové karty - sluchátka se připojují přes USB port. Maelstorm slouží zároveň i jako ovládací centrum sluchátek s kompletní nabídkou nastavení sluchátek a mikrofonu.

  Headset: Sluchátka:frekvenční rozsah: 20Hz až 20kHz, impedance: 40 OHM na 1kHz, citlivost: (@ 1kHz, 1V/Pa): 102 +- 4 dB na 1 kHz, vstupný výkon: 200 mW, reproduktor: neodymový 40mm

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Tomáš Pavlata

   dobrý den, tuto informaci nevíme, jedině se obraťte na Razer přímo, my tento produkt už dlouhodobě nemáme v nabídce a pokud nemají povolení od Sony, tak ty sluchátka nepůjdou, Sony před několika měsíci uvolnila seznam, která sluchátka podporují a která ne u ps4

  • Petr

   Dobrý den, lze tento model sluchátek použít k PS4? Děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Razer MEGALODON 7.1 Gaming Headset!