Resident Evil 4 + Controller
PS2

1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: Hororové, TPS
 • Děj hry se odehrává v roce 2004, což je 6 let po událostech z titulu Resident Evil 2. Během oněch 6 let se vládě podařilo zničit ďábelskou organizaci Umbrella, která stálá za veškerým zlem v podobě biologického T-viru. Hlavním hrdinou Resident Evil 4 je vládní agent Leon Kennedy (ústřední postava právě Resident Evil 2), který byl vyslán na misi do Evropy, aby zde zachránil dceru Presidenta USA, jež byla unesena neznámou organizací. Jednoduchá zápletka se však hned po příjezdu na místo akce začne pořádně dramatizovat a hráči se mohou těšit na řadu strašných překvapení. Resident Evil 4 nabízí jedno z nejlepších grafických zpracování. Nejde však pouze o detailní grafiku. Důležitou roli hraje také vysoce interaktivní herní prostředí, použitelná 3rd person kamera, intuitivní ovládání a dynamický hudební doprovod podporující fantasticky dramatickou hororovou atmosféru.
  Pryč jsou doby nudných šedivých joysticků a nevýrazných gamepadů. Spolu s hrou Resident Evil 4 u nás dostanete originální ovladač ve stylu hry. Nese označení Resident Evil 4 Chainsaw Controller (obrázek). Jinými slovy se jedná o ovladač ve tvaru motorové pily.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • vvv

   ten ovladač je luxusní :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Resident Evil 4 + Controller!