Rex
PC

(2x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Kód produktu: 10401
 • Rex je moc milý malý pejsek, který byl trochu neposlušný a tak se stalo, že se zatoulal. Vy jste teď jediný kdo mu může pomoci najít cestu zpátky. Cesta domů nebude snadná, je dlouhá a čeká na ní spousta dobrodružství. Budete muset spolu s Rexem dokázat, že se nebojíte a vyřešit úkoly, které na vás po cestě čekají. Hlavně si dávejte pozor na zlé dráby, kteří chytají malé pejsky a zavírají je do psího vězení. Sbírejte předměty, které Rex najde po cestě domů a ty mu pomoužou doplnit jeho síly. Až se vám podaří zavést toho malého pejska domů, určitě se z vás stanou nerosluční kamarádí na celý život.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Milan

   Pokud máte Windows XP, tak to rozhodně nekupujte. Na tomto systému tato hra nefunguje!
   Funguje pouze na 98, ME, 2000.
   Teď to řeším pomocí MS Virtual Machine, kde jsem nainstaloval Windows 2000 a pak se to dá, ale nic moc řešení.

  • hanča

   Mám si tu hru koupit ?

  • Klop Klip

   Mně to nejde nainstalovat!!!!!

  • Nikca

   Je to skvělá hra.více takových.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

To co tady psal recenzent přede mnou tak je sice pravda že je to pro malé děti které s PC hrama začínají ale že na starší lidi že by to nezkoušel tak napsal úplnou kravinu já to hrál když mi bylo 10 a líbilo se mi to takže je to rozhodně roztomilá hra a žádná dětinská hra

Pokud by hra fungivala pod Windows XP, dal bych jí tak 30%. Takhle ji musím dětem pouštět pod Virtual Machine s Windows 98. Grafika ja tak 8 let stará.

Sledujte nás na instagramu