Ride 4
PC

999
Nákupem získáte 30 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta, Motocykly
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 33593
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
Vánoční nadílka
 • Připravte se na dokonalý herní zážitek pro každého milovníka rychlých mašin. RIDE 4 vás dožene na vaše maximum díky stovkám motorek, náročným tratím a zcela nové úrovni realismu.
  BONUS K PŘEDOBJEDNÁVCE
  - DLC s evropskými motorkami
  - DLC s japonskými motorkami

  Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace


  NOVÝ A VYLEPŠENÝ OBSAH
  Vyberte si ze 176 oficiálně licencovaných motorek a závoďte na 30 tratích z celého světa, pečlivě vytvořených s mimořádným ohledem na detail. Od dat CAD po laserové a 3D skenování – všechny prvky byly vytvořeny tak, aby přesně zachytily i ten nejmenší detail a vy jste si tak mohli užít ty nejlepší závody na dvou kolech všech dob.

  ZVOLTE SI CESTU
  Naskočte do úžasného a dynamického dobrodružství, které se řídí podle vašich rozhodnutí, a vyberte si vlastní cestu z regionálních soutěží až do profesionálních lig. Předveďte své jízdní schopnosti v náročných závodech, ve zkouškách zdatnosti, během cvičných dnů a v obrovské sadě etap. Dokonce se můžete stát oficiálním testerem těch nejslavnějších výrobců!

  STŘÍDÁNÍ DNE A NOCI, DYNAMICKÉ POČASÍ A VYTRVALOSTNÍ ZÁVODY
  RIDE 4 přináší dynamický systém počasí a kompletní cyklus dne a noci. Užijte si závod v novém světle a dokažte, že jste ten nejlepší závodník za jakýchkoliv podmínek. Zcela poprvé vaši houževnatost prověří režim „Endurance“ s animovanými boxy a dlouhými závody: připravte se čelit světu, kde tou nejdůležitější cestou k úspěchu je strategie!

  Ride 4 NEURÁLNÍ AI
  Představujeme vám A.N.N.A. (Artificial Neural Network Agent), náš revoluční neurální systém umělé inteligence založený na strojovém učení. Závoďte proti rychlejším, chytřejším, přesnějším závodníkům a soutěžte s umělou inteligencí, která je lidštější než kdy dřív!

  ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI ÚPRAV
  Závoďte vlastním stylem! Vyberte si z řady oficiálních značek oblečení pro svého závodníka a přizpůsobte si motorku esteticky i mechanicky. Popusťte uzdu fantazii a navrhněte si vlastní helmu, kombinézu i vzhled motorky díky našemu novému grafickému editoru. Až budete hotovi, podělte se o svoje výtvory online nebo se případně podívejte na ty nejlepší designy od komunity!

  ONLINE SOUTĚŽE
  Užijte si ten nejkompletnější a online zážitek pro více hráčů bez lagů díky našim dedikovaným serverům.

  motorku
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ride 4!

Sledujte nás na instagramu