Ridge Racer Unbounded - Full Pack
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "15366" ["cena"]=> string(3) "199" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 199 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Tradiční závodní auta jsou out a drsňácké pouliční stroje jsou in, včetně legendárních RIDGE RACER aut Angel a Devil.
  FULL PACK BALENÍ OBSAHUJE
  - základní hru
  - Ridge Racer 1 Machine and the Hearse Pack
  - Ridge Racer Type 4 Machine and El Mariachi Pack
  - Ridge Racer 7 Machine Pack
  - Extended Pack: 3 Vehicles + 5 Paint Jobs  NOVÁ GENERACE RIDGE RACERA
  Ridge Racer Unbounded přeřazuje, aby si vyryl vlastní cestu plnou destrukce v novém typu arkádového závodění. Ridge Racer Unbounded přináší do série neočekávaný rozměr přidáním originálního náboje divokého závodního adrenalinu. Připojte se ke gangu pouličních závodníků Unbounded, pod vedením Kary Shindo, a otestujte vaše závodní schopnosti proti oponentům z každé ulice a uličky Shatter Bay. Prokažte vaši cenu, získejte respekt a rozšiřte vaše závodiště.

  PROBOUREJTE SI VLASTNÍ CESTU
  Kombinace pokročilé fyziky a efektú přináší takovou destrukci, jakou jste před tím nikdy neviděli. Uvolněte svůj vztek, zničte všechno, co vám stojí v cestě, a probourejte si vlastní zkratky.

  ZÁVOĎTE V ULICÍCH VELKOMĚSTA
  Shatter Bay si žije podle svých vlastních pravidel a nachází se na pokraji roztrháni na kusy silnými vozy řítícími se jeho ulicemi v komerčních zónách, rafinerii, přístavu i na visutých staveništích.

  NOVÝ TYP ZÁVODNÍCH STROJŮ
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Radovan

   Ahoj tohle Steam verze?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Výborná hra, která aspoň pro mě měla tvrdý začátek, kdy mi chvíli trvalo, než jsem se ji naučil hrát. Ale vyplatilo se. Závody jsou dost akční, kromě toho nabízí hra i další módy jako drifty, stunty nebo ničení nejvíce aut v časovém limitu (připomnělo mi to policejní misi v Carmageddonu :)).

Level design se mi hodně líbil, ikdyž se po čase zdají městské tratě hodně podobné. Zničit se dá opravdu skoro vše. Grafika příjemná, hudební stránka taky ke hře sedí.
Líbí se mně že postupem hry obtížnost neklesá, jako je tomu u těchto her někdy zvykem. Naopak je pořád celkem vysoko.

Rozhodně tuto hru doporučuju. Ikdyž na tom pracoval BugBear, s FlatOutem bych to nerad srovnával. Ridge Racer je mnohem arkádovější a tak se na něj dívám jinak, než na FlatOut. Přesto je to pro mě od vydání FlatOutu UC nejlepší závodní hra.

Daleko chudší příbuzný skvělých Split Second. Nebýt opakujících se a jednotvárných tratí, podvádějící AI a přestřelené obtížnosti, mohla to být skvělá hra. Takhle bohužel hodně rychle zapadne, oproti Split Second nemá co nabídnout, naopak je o třídu horší!