Rig N Roll
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Hra Rig’n’Roll hráčům nabízí možnost jít ve stopách mladého muže, který v roce 2024 přijíždí do Kalifornie a usiluje o naplnění svých snů. Touží se zmocnit vedoucí pozice v místní nákladní dopravě a získat tak dominantní postavení na kalifornských silnicích. Hráč má k dispozici kilometry dálnic a mnoho měst, které se může pokusit podrobit a stát se tak největším přepravcem oblasti. Rig’n’Roll je pokračováním slavné Hard Truck série. Hráči si mohou užívat za volantem silných tahačů při jízdě po kalifornských cestách a navštívit San-Francisco, San Diego, San Jose, Los Angeles a další velká města. Rig’n’Roll hráčům přináší skvělý zážitek s řízením autentických modelů tahačů a zobrazením jejich interiérů. Nabídne i reálný fyzikální model celého herního světa a skvělé ztvárnění v 3D grafice. Hráči se buď snaží předběhnout své soupeře, aby doručili náklad na čas nebo se zúčastní závodů tahačů, aby si ověřili své profesionální schopnosti, vylepšili je a získali tak respekt u ostatních řidičů. V Rig’n’Roll si hráči vyzkouší schopnost vést vlastní dopravní firmu a své manažerské schopnosti od najímání zaměstnanců, přidělování k jednotlivým zakázkám až po nákup vozového parku, což zvýší jejich šance na trhu a odstraní konkurence. Hra je nejpreciznější a nejpokrokovější simulací svého typu, která kdy byla vytvořena. Rig’n’Roll hráče přenese do vzrušujícího příběhu s neočekávaným závěrem, kde se snažíte získat spojence a bojovat proti zákeřným nepřátelům, kteří neznají hranic kam až lze při boji zajít.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (16)

  • Sauron

   Ahoj! Chtěl bych se zeptat, zda tato hra funguje v prostorovém 3D zobrazení (NVidia 3D Vision), anebo nikoliv. Děkuji.

  • Bosko

   ahoj chtěl jsem se zeptat je li tohle finální verze rig n rollu?protože v te nefinalni jsou i jine nakladaky a v te finalni uz nejsou.schanel jsem tu nefinani protože chci i ostatní tahače.a jestli to je finalni nevite jak sehnat i ty ostatni nakladaky?děkuji nakonec přidavam članek z wikipedie kde je to posano.http://en.wikipedia.org/wiki/Rig_'n'_Roll děkuji za odpověd bosko

  • Vojker

   muzete mi pls poradit jak mam otevrit nova skladiste (abych v nich mohl prijimat nove zakazky)?

  • Tomáš Pavlata

   Hra je v angličtině s českým manuálem.

  • Petr

   Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli tata verze co tu prodáváte je už v anglickém jazyce. Díky

  • Martin Schovanec

   jardik: Dobry den,
   optal jsem se v Ceneze a bohuzel jinou verzi oni nejsou schopni zajistit. Urcite ne po jednom kuse :-((.

  • jardik

   Dobrý den pane Schovanec.Mám takový,možná blbý dotaz.Dala by se u Vás hra Rig N Roll objednat,ale verze anglicko-polská.Tuto totiš nabízí Cenega.pl.Anglicky neumím,ale polsky rozumím a právě proto bych měl zájem o tuto verzi hry.Nevím,jak ji v Polsku objednat.Rád vzniklé náklady zaplatím.Kdo ví kdy a zda vůbec u nás vyjde čeština do této hry.Je ji opravdu potřeba,aby se všemu porozumělo.Děkuji Vám za ochotu a čekám na vaši odpověď.S pozdravem Jarda

  • Pall

   Možná někdy později, ale i tak bych řekl, že Čr pro ně z obchodního hlediska není zajimavá. Tam nejde jenom o menu. Jde o rozhovory scripta apod. Hra je vcelku v tomto ohledu zakamuflovaná. Češtinu by museli dělat vývojáři, což je nepravděpodobné.
   Tedy zatím eng. a maximálně český manuál...

  • pepa

   bude hra v češtině

  • Error

   Díky moc ;)

  • Pall

   Jestli myslíš tím "podobnou hru jako je tato" truck hru s mulťákem, tak pak jedině předchůdce RnR tedy D2 (hard truck2) anias King of the road (kotr). Hra stará 9 vet, tedy grafika podle toho vypadá. Je tam mulťák ovšem je možné po síti jezdit jen v určitém omezeném herním území. Tedy nejde to neomezeně po celém herním světě.

  • Error

   Neznáte nakou podobnou hru jako je tahle akorát multiplayer

  • FoXman

   Nebude...

  • Hmm

   Bude multiplayer ??

  • FoXman

   Český web www.rignroll.kx.cz

  • pepa

   docel se těšim

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Velmi dobré.

V kamionovém žánru nemá konkurenci. Dynamické střídání dne a noci, tunění kamionu, změna barev interiéru, pěkné prostředí, i při nízkých rychlostech se vám zdá, že jedete víc než by jste měli.. Bugy ale úroveň hry snižují, také některé nedoladěné věci.. Ovšem stojí to za koupě..