RiME
PC

799
Nákupem získáte 31 kreditů
 • 799 Kč Skladem
 • 469 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Prozkoumejte nádherný svět RiME. Ujmete se role mladého chlapce, jenž se probere na tajemném ostrově po obrovské bouřce. Vybaven svým důvtipem a vůlí překonat všechny překážky se za male asistence přátelské lišky vydává vstříc ostrovu a jeho hlavní dominantě, kterou je tajuplná věž.


  PRŮZKUM
  Jednou z hlavních náplní ve hře bude prozkoumávání tajuplného ostrova plného divoké zvěře a dávno zapomenutých ruin. Náplň a tempo hry je na hráči. Můžete zkoumat přírodu, hledat skryté předměty a nebo se můžete nechat unést scenériemi a zvuky nádherného herního světa inspirovaného středomořím.

  HADÁNKY A TAJEMSTVÍ
  Prohledejte starodávné ruiny, v nichž naleznete mnoho úžasných hádanek. Ty řešíte za pomoci hrátek se zvuky, světlem a stínem, atp. Nebo se pokuste objevit zajímavý příběh hlavního hrdiny a jeho původu.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Hanz

   Krásná hra. Opravdu. Všem co se líbí Last Guardian, Ori and the Blind Forest, brothers a tale of two sons, je to jasná volba! Pokud nespěcháte, snažíte se sbírat vše a občas se kocháte, tak je dostatečně dlouhá. Pro plynulost hry je třeba přepnout Antialiasing na FXAA

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

RiME se povedl. Je to sice krátká, ale zábavná cesta na tajuplný ostrov, která může oslovit hráče každého věku. Budete postupně poznávat jednotlivé lokace, stejně jako zvolna odkrývající se příběhové pozadí. Nádherné umělecké zpracování sráží dolů technická nedotaženost verze pro stolní počítače.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí RiME!