Rise and Fall: Civilizations at War
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Real-time strategie, Mýty
Kód produktu: 11581
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Jde o historickou real-time strategii, ve které hráč bude moci zaujmout roli vůdce Říma, Egypta, Persie či Řecka. Hra sestává ze čtyř samostatných částí - budování města, budování říše, průzkum a dobývání. Všechny budou směřovat k rozmachu vaší říše, k čemuž bude samozřejmě potřeba odpovídající vojenská síla. A připravte se na pořádné bitky - na zemi i na vodě. Účastnit se jich budou moci tisíce jednotek. Ovládat bude možné každou jednotlivou, stejně jako je budete smět seskupovat do větších útvarů a vytvářet nejrůznější formace. Hra vám nabídne i osm hrdinů, mezi nimiž se vyskytnou osobnosti jako Achilles, Julius César, Kleopatra nebo Alexander Veliký. Tyto postavičky se budou vyznačovat speciálními schopnostmi (určitým způsobem omezenými) a budou představovat i jisté taktické výhody. I když budou významné, jejich smrtí hra neskončí. Během hry, která vám poskytne single-playerovou kampaň skýtající zhruba 25 hodin zábavy, se dostanete k celé řadě zajímavých superzbraní (už oni hrdinové za ně mohou být považováni), jež byly vytvořeny na základě historických faktů. Setkáte se tak například s něčím, čemu se říká Archimédův dráp (původně vytvořený Archimedem k obraně Syrakus). V podstatě to je obranné zařízení proti obléhacím zbraním, jakýsi gigantický katapult s hákem. Jelikož se hra odehrává okolo Středozemního moře, nevyhnete se ani námořním bitvám. I v těch se uplatní některé ze superzbraní - například beranidlo, schopné sejmout jedním pohybem celou loď. Posádce vysypané do moře pak nezbude nic jiného, než se pokusit doplavat na břeh, což v této hře také půjde, stejně jako půjde udělat vše proto, abyste jim v tom zabránili. Nepřátelské lodě ale není třeba vždycky jenom ničit. Občas se je vyplatí zajmout. Boje jinak budou probíhat úplně všude, ve městě třeba i na střechách, uvnitř budov, apod. Vedle singleplayeru se můžete těšit také na multiplayer a skirmish mód. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (11)

  • nwm

   to už je zdarma ke stažení na netu a nemusíte na to dávat crack páč to výrobci dali zadarmo k dispozici

  • Muforion

   Dal by to nekdo po netu jesly ano tak mi icq 408 710 695

  • aaa

   ja si radsi pockam do 31. a budu to mit v cz dabingu

  • Caucaucau

   já se tolik netěším,hraje to někdo a jak se vám to líbí?

  • h0nZ3g^

   Mam to od 7.7 a je to pařba jako bejk doporučuju hlawně Persie je podle mě nejsilnější a má gOOd heRa

  • bigcharlie

   podle dema to bude super parba tesite se tak jako ja?

  • Martin Uher

   No tak podle dema to buda tak maximálně 10 krát lepší než Lotr:BFM ale jen JEDNIČKA!!!

  • Martin Uher

   To máte dost optimistický vyhlídky:) Snad ten HERO-MOD bude dobrej páč jinak 8 hrdinů nic moc.to se budou v multáku potkávat pořád ty samý a to pak bude vo náhodě:(

  • Azunai

   Myslim že to bude hustá pařba.Nejlepší re-altimová strategie je podle mě LOTR:BFME,Ale troufám si říct že tohle bude 1000krát lepší.100% na to,že si to koupím.

  • Psycho

   Urcite to bude lepsi.Bitvy budou podle me stajne ale budes moct ovladat generala z pohledu treti osoby.Podle me to bude super a kupim si ji.

  • pan marsoun

   Jestli to bude dobrý alespon jako Rome:total war tak se mame na co těšit!!!

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

S touto hrou jsem byl VELMI spokojen a dostává ode mne krásných 97/100 .
Midway games udělejte dvojku :-)

dokazete tu hru hrat stale dookola a porad vas to bavi.uz by mohla vijst aj dvojka