Rock Band FULL Kit
X360

(1x)
5 990
Nákupem získáte 60 kreditů
Štítky: Párty, Hudební
 • .
  Balení obsahuje: hru Rock Band, set bubnů s pedálem, bezdrátovou kytary a mikrofon Vantage

  Ne každý, kdo by chtěl provozovat hudební skupinu, si to může dovolit Ale snad každý takový má aspoň televizi a díky Rock Band může mít vysněnou rockovou skupinu u sebe doma Seberte tři kámoše, rozdělte si kytaru, basu, bubny a mikrofon, a pusťte se do úžasného herního zážitku! Kdo má zkušenosti s Guitar Hero, bude hned od prvního pohledu na přídavný ovladač ve tvaru kytary vědět, která bije Ačkoliv je tu pár odlišností, základní koncept je zcela totožný a i Star Power se tu vyskytuje, jenom je přejmenována na Overdrive Bicí jsou prostě nové, skvělé a asi se o ně budete s kamarády konstantně rvát Skládají se ze čtyř totožných, leč jinak barevných bubnů zarovnaných do částečného polokruhu, dále jednoho pedálu symbolizujícího basový buben a poté páru pravých, nefalšovaných dřevěných paliček Žádné plastové šmejdy, ale opravdové klacky Více v Mega recenzi na Tiscali Games
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pokud vlastníte Xbox a čas od času se u vás sejdou alespoň tři nebo čtyři lidé, těžko najdete lepší oddychovku či "party play" hru. Jen ta cena je (alespoň v Čechách) nechutná. Xzone promine.