Rollercoaster Tycoon 2 Deluxe Edition
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Tycoon
Kód produktu: 11229
 • Čeká na vás 12 různých scénářů rozdělených do třech stupňů obtížnosti, kde např. musíte dosáhnout do října čtvrtého roku tolik a tolik návštěvníků a takové nebo takové hodnocení parku, udržet příjmy ze vstupu na atrakce minimálně 10 000, udržení měsíčního výdělku za pomoci občerstvení a tak dále. Jako další scénáře nás čekají parky podle reálných předloh ze Six Flags (tato společnost po celém světě provozuje 39 zábavních parků, z toho osm v Evropě, třicet v USA a jeden v Mexiku). Těch je pět a jejich prázdné mapy, kterých je šest. Do hromady vás tedy čeká 26 scénářů, které jsou dost často usazovány do zajímavých lokací, jako je opuštěná továrna, hrad a nebo staré a nepoužívané letiště v Amity . Těžištěm hry jsou samozřejmě horské dráhy, které jsou doplněny dalšími atrakcemi. Horských drah je ve hře skutečně mnoho, stejně jako doplňujících atrakcí.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Rollercoaster Tycoon 2 Deluxe Edition obsahuje základní hru Rollercoaster Tycoon 2 a oba datadisky Wacky Worlds a Time Twister.

  Čeká na vás 12 různých scénářů rozdělených do třech stupňů obtížnosti, kde např. musíte dosáhnout do října čtvrtého roku tolik a tolik návštěvníků a takové nebo takové hodnocení parku, udržet příjmy ze vstupu na atrakce minimálně 10 000, udržení měsíčního výdělku za pomoci občerstvení a tak dále. Jako další scénáře nás čekají parky podle reálných předloh ze Six Flags (tato společnost po celém světě provozuje 39 zábavních parků, z toho osm v Evropě, třicet v USA a jeden v Mexiku). Těch je pět a jejich prázdné mapy, kterých je šest. Do hromady vás tedy čeká 26 scénářů, které jsou dost často usazovány do zajímavých lokací, jako je opuštěná továrna, hrad a nebo staré a nepoužívané letiště v Amity . Těžištěm hry jsou samozřejmě horské dráhy, které jsou doplněny dalšími atrakcemi. Horských drah je ve hře skutečně mnoho, stejně jako doplňujících atrakcí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Zdenek

   Ahoj,mám tuhle hru a nejde mi spustit.Chce to pořád abych tam dal 2 disk,ale v krabici byl jen jeden.Nevíe co s tím? Díky. Z.

  • marketa

   kdy to pude koupit

  • marketa

   je k tomu potřeba jednicka jako u sims

  • Tereza

   Ahoj,je k tomu potřeby nějaká hlavní verze třeba jako u The sims 2???

  • Mich@l

   kdy už bude na skladě už jsem si ji objednal tady a nechci na ni čekat moc dlouho

  • Olinka

   kedy sa to bude dat kupit ked teraz to je vypredane?

  • zuzu

   to jako stojí fakt jen 200 ??? :-O

  • Stanislav Kroczek

   no nic už jsem to koupil jinde ale ke konkurenci nepřestupuji jen tahlenc hra

  • Stanislav Kroczek

   nechci byt vtiravy. Jen tak ,ja si počkám ale kdy tak pujde tuto hru koupit?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

jednicka dotazena do preciznosti. tvari se stejne ale moznosti stavby parku se dotahly jeste o kus dal a nejen to. zabavny park v nejzabavnejsim podani!!

společně s TTD patří k NEJ tycoonům

nejlepší a nestárnoucí budovatelská strategie překonaná snad jedině 3. dílem. Hrál jsem jedničku, která si mě naprosto získala a od té doby se k této sérii neustále vracím, pro mě již nostalgická záležitost a jedna z her u kterých jsem strávil nejvíce času.

Sledujte nás na instagramu