Rollercoaster Tycoon 3: Soaked!
PC

749
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: Tycoon
 • Jedná se o datadisk ke hraní je nutné vlastnit hru Rollercoaster Tycoon 3.

  Datadisk pro oblíbenou tycoonovku zaměřenou na budování zábavních parků. Z názvu je zjevné, že se s ním budete moci zaměřit konkrétně na tvorbu aquaparků. S Rollercoaster Tycoon 3: Soaked! se můžete těšit na velkou spoustu nových atrakcí. Budou mezi nimi různá akvária, která bude možné navzájem propojit systémem tunelů, čímž umožníte, aby se v nich umístění živočichové (nejrůznější druhy ryb či žraloci) mohli setkávat, vodní skluzavky, tunely a tobogány, vodopády vytvořené propojením dvou vodních ploch na různých úrovních, bazény, ale také nová horská dráha, z níž budou návštěvníci moci stříkat vodu na davy pod sebou. Samozřejmě, že si budete moci všechny své atrakce také řádně vyzkoušet. Chybět nebudou ani tuny nových dekorativních předmětů. Zároveň dostanete možnost dalšími novými způsoby ovlivňovat hosty parku. Například budete moci pohybem myši zvířit vodu v bazénu a vytvořit tak vír, který vtáhne ječící plavce pod vodu. Prostě budete mít dost prostředků (včetně vodních děl) na to, abyste zajistili dobrou pověst názvu addonu, tedy aby všichni návštěvníci parku byli dokonale promočeni. Zábavná budou jistě i vystoupení delfínů či kosatek. V tomto ohledu můžete být pasováni na choreografy. Sami navrhnete, jaké kousky a s kým budou vaši svěřenci lidem ukazovat.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Anushka*

   ja mam jenom zootycoon ale myslim sže to je taky hezky protože kamoška to ma...

  • Říkejte mi:"Ohra"

   Nový tycoon je super bezva ale vylepšená dvojka je malinko lepší já to vim protože mam všechny tycoony.Má cenu si to koupit!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rollercoaster Tycoon 3: Soaked!!