Rome: Total War - Barbarian Invasion
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Real-time strategie
Kód produktu: 11565
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Po staletích nadvlády Říma nad celým světem začíná slunce nad tímto kdysi slavným impériem zapadat. V Evropě se probouzí nová síla. Z drsných zemí na východě i na západě povstala hrozba, s jakou se Římané dosud nesetkali - barbaři. Ti žili celé roky ve stínu této slavné říše, avšak nyní se s vidinou bohaté kořisti vydali do boje proti samotnému Římu. Jejich touhu po krvi dokáže utišit jen jediné – naprosté vítězství. Rome:Total War — Barbarian Invasion je datadiskem k nesmírně úspěšné realtimové strategii Rome:Total War, které AIAS, GameSpot a IGN udělily ocenění Hra roku. V bitvách, odehrávajících se po celé Evropě 200 let po konci hlavní kampani z Rome: Total War, budou mít hráči možnost ovládat větší počet armád a více než 100 nových jednotek. Budete mít na výběr, zda povedete barbarské hordy Franků, Sasů, Hunů nebo Gótů a rozervete Řím na kusy, nebo jestli zaujmete místo vůdce jedné ze dvou částí rozpadlého římského impéria a budete neústupně bránit svou zemi. Jedná se o datadisk a je nutné ke hraní vlastnit základní hru Rome: Total War.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Dudus

   toto je len datatisk? ci Full

  • honja

   skuste rise and fall je to husti mošna lepší než rome total war

  • Johny

   To že Rome total war je ta nejlepší strategie vůbec bude souhlasit hodne lidí. A s tim datadiskem je jeste lepsi tak by chtelo na ni udělat čěštinu????
   Jo a kdy ta čeština bude?
   Byla by to škoda kdyby nebyla.

  • Antik

   Nejlepsi strategie co sem kdy hral sou:Imperial Glory,Cossacks,Stronghold 1,Stronghold Crusader,Stronghold 2,Rome Total War a ktomu ten datadysk vrele doporucuji!!

  • Happy

   Jen by mě zajímalo, bude v budoucnu pro tenhle datadisk čeština?? Byl bych nerad kdyby to dopadlo jako u datadisku na Medieval total war - který nemá češtinu do dneška. NAVÍC JE TO ZATÍM NEJLEPŠÍ STRATEGIE VŠECH DOB, TAK SE SNAD ČEŠTINA VYPLATÍ.

  • Happy

   Tohle je nejlepsi sratigie vsech dob kamo. Kdo koupi neprohloupi.

  • rocky

   Tohle je asi dost dobrástrtegie asi bych ju chtěl/((

  • LOLEK

   Cestina snad bude...Nekdy:P

  • labradoras

   Chtěl bych se zeptat jak to bude s češtinou do tohoto datadisku. Díky

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Todle je opravdu plnohodnotný datadisk. Nové jednotky (lepší vybavení a speciální vlastnosti např.: formace ježek), národy( např.: Hunové, Slované, Řím se rozdělil na 4. frakce), boj v noci (vypadá skvěle zvláště s lučištníky), nový příběh. Dokonce v určitých ohledech překonává -RTW-. Skvělá možnost je opustit sídlo.

Rozhodně pokud vás RTW bavilo datadisk je nutnost.

Sledujte nás na instagramu