R.U.S.E.
X360

(1x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie
 • R.U.S.E. je strategie z druhé světové války, kterou pro Ubisoft připravila společnost Eugen Systems, známá především svým úspěšným titulem Act of War: Direct Action. Klíčové vlastnosti: Staňte se mistrem lsti a klamu. Bojujte ve válce pomocí průzkumných jednotek a špionážní sítě, shromažďujte informace o svém nepříteli a pak udeřte na jeho citlivé místo! Oklamte svého nepřítele pomocí úskočných manévrů. Používejte léčky, kamufláže, rádiový klid, dešifrování, intoxikaci a další prostředky. K dosažení vítězství zkombinujte vojenské manévry se lstí - váš mozek je vaší jedinečnou zbraní!Prožijte epickou kampaň plnou manipulace, žárlivosti a zrady! Staňte se zkušeným stratégem: Ovládejte nejrůznější jednotky - od pěchoty, vozidel, letadel až po jednotky se speciálními schopnostmi. Využívejte svých rozhodovacích pravomocí - zajistěte zásobování, naplánujte výrobu jednotek a spusťte pokročilé výzkumné programy.Oslabte své nepřátele odříznutím jejich zásobovacích tras a oslabením dodávek důležitých surovin. Naučte se efektivně používat výjimečný engine IRISZOOM. Bojujte na neuvěřitelně podrobných a obrovských mapách, největších, jaké jste kdy ve strategii mohli vidět!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Luke

   Zdravím,

   kolik hra po instalaci na xbox zabýra datového prostoru (GB)? Mam problem s DVD machanikou a musim hrat hry instalovane.

   Moc děkuji.

  • Ser Hashut

   No já nakonec koupil u konkurence, která hru začala prodávat v den vydání. Bohužel Conquest je distributor na baterky a Xzone neobjednává přímo na prodejny ale na centrálu.

  • Lukumo

   V Praze skladem 11. září kterého roku? :)

  • Ser Hashut

   Jak to vypadá s datem vydání? Stíháte tento pátek i pro konzolové verze?

  • xardas

   V češtině bude jen PC verze

  • Jakub Chalupa

   Chci se zeptat jestli je to v češtině?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Prostě fakt vkalitní strategie na xbox doporučuji koupi této hry