Rytmik Ultimate (PC DIGITAL)
Digital

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Párty, Hudební
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 2000004
 • Rytmik Ultimate a Rytmik Cloud bezpochyby nabízejí celou řadu vylepšení původní série a umožní vám hlubší tvůrčí zážitky v oblasti hudební tvorby.
  Rytmik je malé, ale výkonné hudební studio, které nabízí více než jen přerovnávání zvukových samplů a hudebních nástrojů, ale i jejich míchání, upravování, efektování a vytváření zvukových paternů a jejich komponování do stop. Mix pro páteční párty vytvoříte za pár minut.  SKLÁDEJTE S OSTATNÍMI
  Přímo z prostředí aplikace můžete vlastní skladby nabídnout k poslechu ostatním uživatelům a nejen to, uživatelé mohou skladby z Rytmik Cloud stáhnout do svého zařízení a libovolně editovat. Na tvorbě skladby tak může spolupracovat neomezené množství skladatelů.

  Jakmile je vaše skladba hotová, můžete ji exportovat do WAV formátu k dalšímu zpracování.  A TO NENÍ VŠE!
  V Rytmiku je každý hudební nástroj zároveň wavetable syntetizérem. Pokročilé efekty nabízejí úpravu zvuků pomocí ADSR obálky, vibrata, portamenta, noise shaperu nebo digitálního delaye. Spolu s tím může uživatel využít drawable waveform synth modul k nakreslení a úpravě vlastní vlny a použít ji jako oscilátor, čímž se Rytmik Ultimate stává zvukově unikátním chiptune syntetizérem.  OBROVSKÁ ZÁSOBA ZVUKŮ
  Rytmik Ultimate obsahuje zvukovou banku více než 750 hudebních nástrojů včetně knihoven z předchozích edicí (Rytmik, Retrobits, HipHop King a World Music). Nově nabízí atraktivní sadu zvuků pokrývajících paletu nástrojů od hlubokých dubstepových kopáků a bas až po průrazné syntetické barvy a speciální efekty.

  Rytmik Ultimate a Rytmik Cloud bezpochyby nabízejí celou řadu vylepšení původní série a umožní vám hlubší tvůrčí zážitky v oblasti hudební tvorby.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rytmik Ultimate (PC DIGITAL)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft