Sacred 2: Fallen Angel
PS3

1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Pseudo
 • Jde o pokračování úspěšné akční RPG Sacred. Tvůrci z německého Studia 2 společnosti Ascaron Entertainment chtějí hráčům nabídnout ještě detailnější, živější a úžasnější svět - nově celý ve 3D, ještě propracovanější systém vývoje postavičky, spoustu nových unikátních funkcí a v neposlední řadě samozřejmě také hluboký příběh. Ten vás zavede nějakých 2000 let před děj původní hry. Tehdy světu Ancaria dominovala vyspělá rasa elfů, jejíž kultura a technologie vycházela s umění ovládat bohy utkanou elementární tvořivou sílu zvanou T-Energy. Elfové tuto sílu získali od andělského serafa, ale zjevně nebyli připraveni nést takovou zodpovědnost. Celé se jim to vymklo z rukou, začali válčit a ztratili nad T-Energy kontrolu. To nejdříve vedlo k mutaci krajiny a jejích obyvatel, ale pak energie začala ohrožovat celou říši... Sacred 2 vám nabídne dvě různé kampaně - za mocnosti světla nebo stínů. Můžete se proto zcela svobodně rozhodnout, zda se pokusíte jít cestou míru a nastolit znovu řád, anebo budete sledovat nečestné zájmy a uděláte vše proto, abyste získali veškerou moc sami pro sebe. Na základě této volby a vůbec na základě vašeho konání se pak bude odvíjet děj a události ve hře. Příklad - v rámci hlavní příběhové linie dorazíte do malé vesnice, kde vás čekají různé úkoly podle toho, jakou orientaci jste si vybrali. Pokud to bude ta čestná, setkáte se zde se starostou, který vás požádá o pomoc při řešení jistého problému. Pokud se vydáte cestou temnoty, pak to budete právě vy, kdo působí vesnici problém. Herní svět má být obrovský. Jen procestovat ho celý zabere hodiny. Rozdělen bude do cca deseti regionů, jež se budou lišit grafickým stylem i celkovým dojmem (včetně hudebního stylu na pozadí). Těšit se můžete na změny dne a noci, stejně jako na různé rozmary počasí. Obyvatelé budou žít své vlastní životy - ráno půjdou pracovat na pole, večer spát, apod. Svého hrdinu si budete moci vybrat ze šesti postav různého pohlaví a rasy. Každá z nich bude mít unikátní vzhled, vlastní bojový styl, minulost a motivaci, stejně jako tři tzv. Aspekty, které obsahují určité rozmezí bojových umění a představují alternativní herní styl (zaměřit se můžete na jeden, ale třeba i na kombinaci všech tří). Ovšem výběrem postavičky to nekončí. Dále totiž budete muset určit své božstvo, což ovlivní váš další postup hrou i rozvoj hrdiny.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (16)

  • Fenrir

   hra de hrat ve dvou na jedne konzoli stejne jako treba Champions na PS 2

  • Jirka

   mohl by prosím, teď po vydání hry, už někdo odpovědět na přítomnost splitscreen multiplayeru? díky

  • antivirus

   jenom bych chtěl napsat že se to odložilo na Q2.

  • Johny xXx

   Zdravím, ano, mne by také zajímalo to samé co Jirku a Mantise28...

  • Jirka

   Dobry den, potreboval bych overenou informaci, zda bude mit Sacred 2:FA na PS3 offline splitscreen multiplayer, jak psal Mantis28.Protoze to je pro me duvod, proc koupit ci nekoupit. Dekuji za odpoved.

  • Ehiq

   nj ale tim si myslim prihorsi ze to vyjde driv na pc... se jim tim snizi prodej na konzole pac lidi to vyzkousej driv na pc a pak do toho nemusej jit na konzolych.. pride mi to jako divnej tah...

  • antivirus

   Ehig jo na pc to vyjde v listopadu sem si četl še to museji na konzole dolatit kvuli tomu ten posun abysme si užily pry stejně jak pisičkaři.

  • Ehiq

   ach, ja se tesil na ten listopad :O njn budu muset pockat do unora... a na pc to vyjde v polovine listopadu ??? ze to tam je napsany..

  • antivirus

   ok,ale zajimalo proč to nodlošily

  • Martin Schovanec

   Mate pravdu, aktualizovano. Diky.

  • antivirus

   mate tu špatny datum vychazi v unoru 2009

  • Ehiq

   ps3 ma malo rpg ale najde se.. ale tohle asi bude prozatim nejlepsi rpg na ps3, ale diru do sveta na ps3 neudela.. vetsina rpg hracu se drzi pc..

  • DeJvyy

   a navic ma byt v češtine, pokud se nepletu!:)

  • mantis28

   a ps3 verze bude mit offline splitscreen MP pro 2

  • lol

   mp bude,ale po netu a to jak klasickej tak i coop a navic ps3 verze bude mit nejlepsi grafiku ze vsech platforem

  • Jirka

   dobrý den, zajímalo by mne, zda bude mít tahle hra také coop multiplayer. Existuje vůbec v dnešní době na ps3 rpgčko, hratelné ve dvou na půlené obrazovce, jako bylo například Baldurs Gate na ps2? dík za reakci

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sacred 2: Fallen Angel!

Mohlo by se vám líbit