Sacred 2: Fallen Angel
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Pseudo
 • Jde o pokračování úspěšné akční RPG Sacred. Tvůrci z německého Studia 2 společnosti Ascaron Entertainment chtějí hráčům nabídnout ještě detailnější, živější a úžasnější svět - nově celý ve 3D, ještě propracovanější systém vývoje postavičky, spoustu nových unikátních funkcí a v neposlední řadě samozřejmě také hluboký příběh. Ten vás zavede nějakých 2000 let před děj původní hry. Tehdy světu Ancaria dominovala vyspělá rasa elfů, jejíž kultura a technologie vycházela s umění ovládat bohy utkanou elementární tvořivou sílu zvanou T-Energy. Elfové tuto sílu získali od andělského serafa, ale zjevně nebyli připraveni nést takovou zodpovědnost. Celé se jim to vymklo z rukou, začali válčit a ztratili nad T-Energy kontrolu. To nejdříve vedlo k mutaci krajiny a jejích obyvatel, ale pak energie začala ohrožovat celou říši... Sacred 2 vám nabídne dvě různé kampaně - za mocnosti světla nebo stínů. Můžete se proto zcela svobodně rozhodnout, zda se pokusíte jít cestou míru a nastolit znovu řád, anebo budete sledovat nečestné zájmy a uděláte vše proto, abyste získali veškerou moc sami pro sebe. Na základě této volby a vůbec na základě vašeho konání se pak bude odvíjet děj a události ve hře. Příklad - v rámci hlavní příběhové linie dorazíte do malé vesnice, kde vás čekají různé úkoly podle toho, jakou orientaci jste si vybrali. Pokud to bude ta čestná, setkáte se zde se starostou, který vás požádá o pomoc při řešení jistého problému. Pokud se vydáte cestou temnoty, pak to budete právě vy, kdo působí vesnici problém. Herní svět má být obrovský. Jen procestovat ho celý zabere hodiny. Rozdělen bude do cca deseti regionů, jež se budou lišit grafickým stylem i celkovým dojmem (včetně hudebního stylu na pozadí). Těšit se můžete na změny dne a noci, stejně jako na různé rozmary počasí. Obyvatelé budou žít své vlastní životy - ráno půjdou pracovat na pole, večer spát, apod. Svého hrdinu si budete moci vybrat ze šesti postav různého pohlaví a rasy. Každá z nich bude mít unikátní vzhled, vlastní bojový styl, minulost a motivaci, stejně jako tři tzv. Aspekty, které obsahují určité rozmezí bojových umění a představují alternativní herní styl (zaměřit se můžete na jeden, ale třeba i na kombinaci všech tří). Ovšem výběrem postavičky to nekončí. Dále totiž budete muset určit své božstvo, což ovlivní váš další postup hrou i rozvoj hrdiny.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (14)

  • Grobullus

   Sacred 2 Fallen Angel PC verze ma 12,7 Giga (tu hru vlastnim)

  • im

   PC verze z hires texturama a s patchem pro fyziku ma 27 GB..samozrejme ze xbox verze je osekana..textury,fyzika atd

  • forseti

   heh..no konečně..dík moc...je to snad jediný důvod ke koupi, bo zatím žádné jiné rpg (nepočítám fable 2 - není to čísté rpg) nejde hrát tímto způsobem ;)

  • Kaja

   Jde to hrát i v offline coopu na jednom xboxu 360:)

  • forseti

   jde to hrát na xbox 360 i v offline coopu??

  • gwinwileth

   mam pc i xbox verzi, xboxova ma jedno dvd, loadingy jsou jen obcas v mestech nebo pri vstupu do nich ale je to minimalni, jen me mrzi, ze na xboxu je nejak vetsi arkadovost, inventar je spatny, porovnavat vybaveni stavajici a nalezene silene, divny zpusob zamerovani, takze pc verze u me jasne vede, ackoliv hrani je pohodlnejsi na gauci a 137cm tv ma taky neco do sebe:))

  • Rixi

   no tak 20 GB ?.... nevim to presne, jen vim ze ma sakra hodne, rozhodne se to na 1 DVD nevejde a to ani na 2 vrstve

  • HiHi789

   Pc verze nemá 25 giga.

  • Rixi

   Tak jsem si shvalne nekupoval pc verzi, ale ted stejne vaham... koupit ci ne? Je rozdil mezi pc a x-box verzi? Jinak pc verze ma nejakych 25 GB. Jak je to vyresene na x-box? to tam v prubehu hry budu muset prehazovat CDcka? nebo je to tak osekany?

  • Tomáš Pavlata

   V úterý 26. května hra bude na pultech jak v Praze, tak brně

  • Tenebrae

   Prosím muzete napsat kdy hra skutecne bude na pultě? Díky!

  • Tenebrae

   Dobrý den, tak jak to vypadá...vyjde vubec tento měsíc?

  • Tomáš Pavlata

   Pokud dojde ke změně tak vše zde uveřejníme.

  • Warwolf

   Jste si jistí tím datumem? Hra by měla vyjít v Evropě až koncem měsíce.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Mé hodnocení zvyšuje už zmiňovaná možnost kooperace (tak o 15%). Jinak jde o povedené rpg, které ovšem zůstalu dlužné svému předchůdci a mezi ty nejlepší se asi nezařadí.