Sacred 2: Fallen Angel
PC

(22x)
222
Nákupem získáte 9 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Pseudo
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Jde o pokračování úspěšné akční RPG Sacred. Tvůrci z německého Studia 2 společnosti Ascaron Entertainment chtějí hráčům nabídnout ještě detailnější, živější a úžasnější svět - nově celý ve 3D, ještě propracovanější systém vývoje postavičky, spoustu nových unikátních funkcí a v neposlední řadě samozřejmě také hluboký příběh. Ten vás zavede nějakých 2000 let před děj původní hry. Tehdy světu Ancaria dominovala vyspělá rasa elfů, jejíž kultura a technologie vycházela s umění ovládat bohy utkanou elementární tvořivou sílu zvanou T-Energy. Elfové tuto sílu získali od andělského serafa, ale zjevně nebyli připraveni nést takovou zodpovědnost. Celé se jim to vymklo z rukou, začali válčit a ztratili nad T-Energy kontrolu. To nejdříve vedlo k mutaci krajiny a jejích obyvatel, ale pak energie začala ohrožovat celou říši... Sacred 2 vám nabídne dvě různé kampaně - za mocnosti světla nebo stínů. Můžete se proto zcela svobodně rozhodnout, zda se pokusíte jít cestou míru a nastolit znovu řád, anebo budete sledovat nečestné zájmy a uděláte vše proto, abyste získali veškerou moc sami pro sebe. Na základě této volby a vůbec na základě vašeho konání se pak bude odvíjet děj a události ve hře. Příklad - v rámci hlavní příběhové linie dorazíte do malé vesnice, kde vás čekají různé úkoly podle toho, jakou orientaci jste si vybrali. Pokud to bude ta čestná, setkáte se zde se starostou, který vás požádá o pomoc při řešení jistého problému. Pokud se vydáte cestou temnoty, pak to budete právě vy, kdo působí vesnici problém. Herní svět má být obrovský. Jen procestovat ho celý zabere hodiny. Rozdělen bude do cca deseti regionů, jež se budou lišit grafickým stylem i celkovým dojmem (včetně hudebního stylu na pozadí). Těšit se můžete na změny dne a noci, stejně jako na různé rozmary počasí. Obyvatelé budou žít své vlastní životy - ráno půjdou pracovat na pole, večer spát, apod. Svého hrdinu si budete moci vybrat ze šesti postav různého pohlaví a rasy. Každá z nich bude mít unikátní vzhled, vlastní bojový styl, minulost a motivaci, stejně jako tři tzv. Aspekty, které obsahují určité rozmezí bojových umění a představují alternativní herní styl (zaměřit se můžete na jeden, ale třeba i na kombinaci všech tří). Ovšem výběrem postavičky to nekončí. Dále totiž budete muset určit své božstvo, což ovlivní váš další postup hrou i rozvoj hrdiny. Hra je v češtině.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (22)
Přidat hodnocení

velmi povedené RPG pořád se drží Diabla

Průměrová hra ale lepší byl Titan Quiest nebo Legend mě se Sacred2 moc nelíbil jenom na začátku byl celkem dobrý ale pak se začal horšit.

H&S rpg klikacka v prekrasne rucne zpracovane grafice, zpocatku nez se toho hrac vseho nabazi s dobrym "diablo feelingem" co do hratelnosti, nicmene s postupem hrou cim dal vice otravnymi elementy a stereotypem, ktere hru srazi a to az do bodu, kdy bud clovek nakopne pribehovou linii (ci MP cast hry) a hru dohraje, nebo ji necha byt. Podotykem hodnotim ciste SP cast s poslednim patchem 2.43

Na rychlé odreagování vždy lepší Diablo či Torchlight. Pořádné RPG je pro mne zatím stále NWN1 s přídavky a z trůnu zatím nebyl sesazeno.

začátek hry je excelentní,ale zbytek,je stereotyp-nuda.Tim hru nedohrávám,a zařazuji do těch nedodělaných her...

Nesmíte se při hře ptát proč a moc nepřemýšlet, ale to je vlastně skoro u všech her. Bugy už jsou v celku minulostí, protože Ascaron vydalo už dost patchů.
Bohužel Ascaron už NENÍ. Zkrachovali.
Jinak problémy se sacred 2 najdete zde -> http://www.dragones.czweb.org/index.php?site=news_comments&newsID=39&lang=de

Zobrazit všechna hodnocení