Saints Row: The Third - The Full Package
PC

(4x)
349
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7415527" ["cena"]=> string(3) "202" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 202 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS, Mafiánské
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Obsahuje veškerá DLC

  V roli hrdiny prvních dvou her se po boku své kamarádky Shaundi tentokrát budete muset rozkoukat v novém městě Steelport, kam přesedlal celý gaing 3rd Street Saints. Ve své někdejší baště Stilwateru si totiž nechali narůst takové ego, že se spolčili se zkorumpovanou korporací Ultor, začali prodávat vlastní trička, nachystali o sobě celovečerní film a přitom si stále mysleli, že jsou nedotknutelní. Když se pak Saints během jedné obyčejné vloupačky pokusili vybrat sejf banky, která patřila zlounovi Phillipu Lorenovi, poštvali proti sobě příliš těžkou váhu. O jeden napínavý únos, přestřelku a bláznivou misi později se tedy ocitnete v novém městě. Orientovat se tu budete snadno, protože Volition celou metropoli designovali s ohledem na hráče: z každého kopečku vždy uvidíte na mrakodrapy v centru, abyste snadněji určili vlastní polohu na mapě vůči středu metropole, a ve městě bude několik snadno zapamatovatelných míst, hospod, či pomníků, podle nichž hravě najdete cestu.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • whiterspon

   Ahoj v cem je rozdil mezi full package a normalni verzi za 222 dekuji za odpoved

  • Tsukune

   jo jeto v češtině vyděl jsem to na jedné stránce

  • Kekelli

   Je tohle také v češtině?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Ministerstvo herního průmyslu varuje: Hraní této hry s příliš vážným přístupem k životu může výrazně poškodit vaše zdraví, ego a sebevědomí.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Tahle hra krásně reflektuje typickou americkou zvrácenou mentalitu. Je v ní zbytečně mnoho sexu a různých zvráceností, ale vše je samozřejmě dokonale cenzurováno. Výsledkem toho je, že hráč půlku hry čumí na třesoucí se čtverečky cenzury, což mu naprosto kazí dojem z jinak výborné hry plné skvělých nápadů, humoru, akce a absurdních situací.

Saints row 3 považují za nejlepší díl seríe až na pár bugu mě hra bavila a stejně jako u dvojky jsem se jen tak flákal po městě a plnil jsem vedlejší aktivity.

Nudíte se?
V televizi nic zajímavého nedávají?
Myslíte si, že už vás nic nepřekvapí?
Tak zkuste Saints Row!

Dobrá hra vhodná pro skoro každého dobrého hráče.