Serious Sam: First Encounter
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Nejnovější 3D technologie, 50 nepřátel v jedné scéně, rozsáhlé venkovní i uzavřené prostory, úrovně jejichž velikost překračuje 1000 mil krychlových, několikanásobná gravitace, jenž dovoluje bojovat proti protivníkům skákajících z jedné zdi na druhou nebo číhajích na stropě a mnoho dalšího na vás čeká v této skvělé hře.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Máte rádi adrenalinové akční adventury? Líbí se vám svět, kde se cyperpunk potkává s fantasy, a science fiction a pokročilá technologie se střetává s černou magií a psychickými silami? Pak je tu pro vás nejnovější hra vydaná pod záštitou Take 2, Serious Sam.
  Nejnovější 3D technologie, 50 nepřátel v jedné scéně, rozsáhlé venkovní i uzavřené prostory, úrovně jejichž velikost překračuje 1000 mil krychlových, několikanásobná gravitace, jenž dovoluje bojovat proti protivníkům skákajících z jedné zdi na druhou nebo číhajích na stropě a mnoho dalšího na vás čeká v této skvělé hře.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • Pavel

   Potřeboval by jsem zjistit jestli je tento první díl First Encounter plnou verzí,protože existuje i verze Special Edition v níž byl tento díl zkrácen na pouhých sedm levelů.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Je to jedna zmála her, která se dá nazvat pařbou.

Super