Serious Sam First Encounter + Second Encounter HD Pack
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS
 • V blízké budoucnosti, na jednom z prvních mezihvězdných letů, narazí lidé na obrovské zlo, které sužuje galaxii již několik věků. Je to bytost, která je vtělením posledního z pradávných nesmrtelných jménem Tah-Um (nebo anglicky Notorious Mental). Tento Mentál nyní chce čistě pro zábavu zničit všechny pozemšťany, tak jak už to v dějinách galaxie udělal se spoustou jiných civilizací. Jenže tentokrát mají lidé v rukávu tajnou zbraň, kterou jim zanechala vymřelá civilizace ze Siria – timelock (tj. časový zámek). Ten umožní zvláštním jednotkám veterána Sama Seriouse Stonea, aby se všichni vrátili v čase až do dob starého Egypta a zavraždili Mentála v době, kdy na podobný útok ještě nebyl připravený. Serious Sam je vysokoadrenalinová arkádová střílečka, těžce zaměřená na šílenou akci v režimu jednoho hráče. Odehrává se ve světě, kde se cyberpunk střetává s fantasy fikcí a kde se pokročilé technologie snoubí s černou magií a psychickými silami. Právě zde Sam cestuje nádherným světem starověkého Egypta a putuje přes několik dalších planet, aby se cestou do Mentálova sídla utkal s bezpočtem jeho služebníků.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Kaká

   no me to nejde nainstalovat. pise mi to chyby tak nevim co s tim.

  • Moontaar

   Už se těšim až to budu mít doma :)

  • x_ander

   Dobrý den, je ve hře možnost zapnout i originální anglické titulky? děkuji.

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, ano oba díly jsou v HD

  • Serious Jakobs

   Ahoj ,chtěl jsem se jen pro jistotu zeptat jestli jsou oba díly v HD

  • TheMegaDragon

   To Loles: Ano, určitě. Pokavaď si ji tam uploaduješ. Respektive, všechny hry můžeš hrát po steamu. Stačí ve složce ,,hry´´ kliknout na položku ,,přidat non-steam hry´´..A poté už to jen vyhledáš, kam sis to uložil a vložíš.

  • lolest

   Jede tato hra po steamu?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Prostě návrat mého dětského hrdiny... co dodat? Jen, že VŘELE DOPORUČUJI

Starý dobrý Sam ve výborné formě. Pokud někdo neměl co dočinení se starou verzí je tato skvělou volbou na vyzkoušení. Už jenom kvůli ceně za to nic nedáte. Dostanete skvělou porci zábavy ve velmi propracovaném prostředí s hordou nepřátel na vrch a velmi široku škálou zbraní. Prostě brutální oldschool jak má být.

Prostě Serious v novém kabátě ale stejně potrhlým příběhem který neomrzí.