Shattered Union
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 4 Kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Tahové
Kód produktu: 10923
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Hra pro příznivce strategické série Tropico, respektive tvůrců, kteří ji mají na svědomí. Děj Shattered Union je zasazen do blízké budoucnosti a popisuje hypotetickou druhou americkou občanskou válku. Tu mezi sebou vede šest frakcí tvořených nově vzniknuvšími národy jako New England Alliance, Confederacy, Pacifica a Republic of Texas. Své místo v konfliktu bude mít i Evropská unie, která si z údajně mírumilovných důvodů pro sebe ukrojila část oblasti okolo Washington DC. Hra je v podstatě tvořena dvěma částmi - kampaní a bitvami. V té první budete ovládat svou frakci a určovat jaké jednotky nakoupíte a kam je pošlete. Jelikož jde o hru zasazenou do blízké budoucnosti, dostanete se například i k takovým jako tanky M1, helikoptéry Apache, neviditelným bombardérům B-2, ad. Každá provincie, kterou podmaníte, vám bude schopna nabídnout nějaké bonusy. Bitvy probíhají tahově na mapě rozdělené na šestiúhelníky. Každý tah představuje 24 hodin. Shattered Union bude zahrnovat rovněž multiplayer.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Ivan

   Zda se, ze jsem se spletl.Nekdy je fajn se splest.

  • Ivan

   Dekuji za odpoved. Zacinam mit blbe tuseni, co se tyce data vydani, ten konec listopadu bude jeste VELMI optimisticky:-(

  • Martin Schovanec

   Ivan: distributorem je v CR spolecnost Cenega.

  • Ivan

   Zajimalo by me-kdo u nas hru distribuuje? Preci jenom s nekterymi distributory mam zkusenost horsi, co se tyce "sviznosti" dovazenych her. Proc mam cekat na hru dele, nez zahranicni hraci?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Prvni hodinu hrani sem byl opravdu nadsen,ale pote uz slo porad o to same.Navic se nejaky podivnym zpusobem rozdeluji superzbrane a ja vzdy dosahl jen na ty mirove.

Sledujte nás na instagramu