Shrek the Third
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12828
 • Shrek The Third alias Shrek Třetí je akční adventura, ve které si hráči v kůži Shreka či některého z jeho kamarádů (Kocoura v botách, princezny Fiony) vyzkouší, jak je obtížné zachránit slavné království Far, far away. Ohrožovat ho totiž bude princ Krasoň, který vyšle do hlavního města armádu a pokusí se zmocnit trůnu! Hlavní příběhový mód bude rozdělen na 20 úrovní, ve kterých se hráč setká se známými postavami, ale i s některými novými, jež byly speciálně vyvinuty pro tuto hru. Užijte si 20 dobrodružství ve známém prostředí zeleného zlobra. Hrajte za různé postavičky a osvojte si jejich speciální bojové dovednosti. Minihry s multiplayerem pro 6 hráčů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • Davíďos

   Tuhle hru nekupujte!!!Leda že byste to chtěly koupit nějakýmu prckovi protože je to nudný jenom běháte a mlátíte nepřátele jinak nic a film je taky na .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Po obsáhlé a hloubkové recenzi Ardušky, budu raději stručný.

  • 1.Je tu Shrek a kamrádi my je máme všechny rádi:)
  • 2.Ovládání je dětsky snadné.
  • 3.Úkoly se snaží být rozmanité.
  • Ale i tak nic světoborného, žádná výzva, ani pro děti (nepodceňujme je!).
  • Toto je prostě striktně lineární hra bez velkých ambic, která rychle zapadne.

  Hra pro děti, je hra pro děti a hrou pro děti zůstane, každopádně lepší než stejnojmenný film.
  Pokud chcete něco podobného, ale mnohem zábavnějšího, ne tak prvoplánového zkuste raději Overlorda!

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Spousta recenzentů na různých stránkách hru hodnotí jako velice lehkou a určenou pouze pro děti. S tím nelze naprosto souhlasit, neboť hra je velice obtížná na ovládání a na pochopení pro splnění určených úkolů. Pokud chce hráč splnit všechny úkoly, dá hra pěkně zabrat. I při znalosti angličtiny se některé úkoly nedají splnit jen tak. Projít se tedy hrou skutečně dá velice rychle, ale jenom tehdy, pokud hráč neplní všechny úkoly a prochází hrou i bez spnění všech předepsných úkolů, bohužel hra to umožňuje. Píši na tuto hru návod pro Abeceduher a přesto, že jsem už napsala stovky návodů, dalo mi pěkně zabrat, než jsem prošla jen tutoriál, nemohla jsem stále splnit jeden úkol, no na to jsem už přišla. Teď doslova trčím v šesté kapitole a to už řadu dní, protože vůbec nevím, jak split úkol "Tremendous: Use Ogre Power 3 times". Našla jsem si i velice hezky zpracovaný návod, ovšem v Angličtině, dopněný i screenshoty "http://guides.teamxbox.com/xbox-360/796696/Shrek-The-Third/page_2.html" a přesto výše zmíněný úkol splnit nemohu. Takže mohu směle a zodpovědně říci, že se jedná o skvělou akční adventuru, s poměrně vysoku obtížností, s mnoha zápletkami a logickými problémy. Hodnotit hru jako "jenom pro malé děti" může jen takový recenzent, který si hru nezkusil řádně zahrát a hodnotil ji pouze na základě prvních nabytých dojmů a do hloubky hry se nepustil.
  • Nedá se říci, že se mi něco nelíbilo, ale hra by chtěla zejména pro méně zkušené hráče češtinu, jinak projdou hru jen povrchně a nevychutnají si ji do všech podrobností, což je škoda. Osobně mne přece jenom něco štve, že jako opravdu zkušená návodářka trčím již několik dní nad vyřešením jednoho problému, dostávám maily dotazy od hráčů, jestli návod nebudu psát na hru návod, z čehož je naprosto zřejmé, že hráčů, kteří chtějí hru dohrát se splněnými úkoly je dosti a nedaří se jim.

  Výborná hra se složitými tajy, logickými záhadami, velice náročná na důvtip hráče, celkově hodně obtížná.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu