Sid Meier’s Civilization VI Babylon Pack (PC) Epic
Digital

136
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreŠtítky: Středověk, Grand Strategy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8248808
 • Tento nový balíček s obsahem přináší Chammurapiho jakožto vůdce Babylonu. Babylonská civilizace vyniká ve vědě, vládních záležitostech a infrastruktuře.


  *Tento přídavný obsah vyžaduje Civilization VI.
  Obsahuje babylonskou civilizaci s Chammurapim, jedinečnou jednotkou Sabum Kibittum a jedinečnou budovou Palgum.


  Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Enuma Anu Enlil“ umožňuje Eurekas poskytnout veškerou vědu na technologie, ale snižuje množství vygenerované vědy za každý tah.
  Jedinečná schopnost vůdce: Chammurapiho schopnost „Ninu Ilu Sirum“ postaví budovu s nejnižší výrobní cenou v každé specializované čtvrti zadarmo při prvním postavení čtvrti.
  Tato schopnost rovněž poskytuje bonusový Envoy při prvním postavení libovolné další čtvrti. Netýká se Government Plaza.
  Jedinečná jednotka: Babylon obsahuje jedinečnou jednotku Sabum Kibittum. Tato starověká kontaktní jednotky poskytuje zvýšenou bojovou sílu proti těžké a lehké kavalerii a má dodatečný pohyb a dohled.
  Jedinečná budova: Palgum nahrazuje Watermill.Odemyká se s Irrigation a poskytuje dodatečnou výrobu a ubytování. Rovněž zvyšuje jídlo generované všemi políčky s pitnou vodou, ale město musí být u řeky.

  Balíček Babylon rovněž představuje nový volitelný herní režim „Heroes and Legends“, který obsahuje legendární postavy z velkých světových kulturních tradic jako hratelné jednotky.


  • Rekrutujte legendární postavy pod svůj prapor a dosáhněte nových výšin prosperity, inovace a vojenské moci.
  - Nové hrdiny můžete objevit díky Heroic Tales City Project či průzkumem a diplomacií městských států.
  - Každý hrdina má jednu či více jedinečných schopností podle svých historických či mytických skutků.


  • Propleťte skutečnost a mýtus a vytvořte nové příběhy, vítězství a legendy své civilizace.
  - Hrdinové mají konečnou životnost a po určitém počtu tahů odejdou, ale můžete je přivolat znovu pomocí víry, aby vám pomohli ještě jednou.
  - Když hrdina poprvé zemře či odejde, nechá po sobě dvě Heroic Relic Great Works: epický a symbolický předmět. Tyto relikvie mohou pomáhat jejich civilizace po zbytek hry.


  Monumenty mohou tyto předměty vystavit ve dvou nových pozicích pro Heroic Relic.


  Dodatečný nový obsah:


  24 nových slavných lidí - například básník Rumi (spisovatel), kulturní antropoložka Margaret Mead (vědkyně) a egyptský architekt Imhotep (technik).
  6 nových městských států - včetně jednoho od každého typu: Kulturní, průmyslový, vojenský, náboženský, vědecký a obchodní.
  2 jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:

             - Mhavihara postaví městský stát Nalanda a poskytuje dodatečnou vědu a ubytování. Rovněž přidává bonusovou víru každému okolnímu svatému místu a bonusovou vědu                     každému okolnímu kampusu. Mahavihara odemyká náhodnou technologii při prvním postavení a musí být postavena na ploché zemi nikoliv v sousedství další Mahavihary.
             - Trading Dome postaví městský stát Samarkand a poskytuje dodatečné zlato plus další bonusové zlato za každý okolní luxusní zdroj. Mezinárodní obchodní cesty vycházející                 z měst s Trading Dome generují více zlata za každý dóm. Nelze postavit v sousedství dalšího Trading Dome.


  Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.


  ©2020 Take-Two Interactive Software a jejich pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sid Meier’s Civilization VI Babylon Pack (PC) Epic? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

homamIII, deskovahra, heroesofmightandmagic
masseffect, darkhorsefigures, masseffectart
borderlands, liliththefirehawk, tinytina
metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra