Sid Meier’s Civilization VI Babylon Pack (PC) Epic
Digital

136
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: Epic Games StoreEpic Games StoreŠtítky: Středověk, Grand Strategy
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, DLC
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 8248808
 • Tento nový balíček s obsahem přináší Chammurapiho jakožto vůdce Babylonu. Babylonská civilizace vyniká ve vědě, vládních záležitostech a infrastruktuře.


  *Tento přídavný obsah vyžaduje Civilization VI.
  Obsahuje babylonskou civilizaci s Chammurapim, jedinečnou jednotkou Sabum Kibittum a jedinečnou budovou Palgum.


  Jedinečná schopnost civilizace: Schopnost „Enuma Anu Enlil“ umožňuje Eurekas poskytnout veškerou vědu na technologie, ale snižuje množství vygenerované vědy za každý tah.
  Jedinečná schopnost vůdce: Chammurapiho schopnost „Ninu Ilu Sirum“ postaví budovu s nejnižší výrobní cenou v každé specializované čtvrti zadarmo při prvním postavení čtvrti.
  Tato schopnost rovněž poskytuje bonusový Envoy při prvním postavení libovolné další čtvrti. Netýká se Government Plaza.
  Jedinečná jednotka: Babylon obsahuje jedinečnou jednotku Sabum Kibittum. Tato starověká kontaktní jednotky poskytuje zvýšenou bojovou sílu proti těžké a lehké kavalerii a má dodatečný pohyb a dohled.
  Jedinečná budova: Palgum nahrazuje Watermill.Odemyká se s Irrigation a poskytuje dodatečnou výrobu a ubytování. Rovněž zvyšuje jídlo generované všemi políčky s pitnou vodou, ale město musí být u řeky.

  Balíček Babylon rovněž představuje nový volitelný herní režim „Heroes and Legends“, který obsahuje legendární postavy z velkých světových kulturních tradic jako hratelné jednotky.


  • Rekrutujte legendární postavy pod svůj prapor a dosáhněte nových výšin prosperity, inovace a vojenské moci.
  - Nové hrdiny můžete objevit díky Heroic Tales City Project či průzkumem a diplomacií městských států.
  - Každý hrdina má jednu či více jedinečných schopností podle svých historických či mytických skutků.


  • Propleťte skutečnost a mýtus a vytvořte nové příběhy, vítězství a legendy své civilizace.
  - Hrdinové mají konečnou životnost a po určitém počtu tahů odejdou, ale můžete je přivolat znovu pomocí víry, aby vám pomohli ještě jednou.
  - Když hrdina poprvé zemře či odejde, nechá po sobě dvě Heroic Relic Great Works: epický a symbolický předmět. Tyto relikvie mohou pomáhat jejich civilizace po zbytek hry.


  Monumenty mohou tyto předměty vystavit ve dvou nových pozicích pro Heroic Relic.


  Dodatečný nový obsah:


  24 nových slavných lidí - například básník Rumi (spisovatel), kulturní antropoložka Margaret Mead (vědkyně) a egyptský architekt Imhotep (technik).
  6 nových městských států - včetně jednoho od každého typu: Kulturní, průmyslový, vojenský, náboženský, vědecký a obchodní.
  2 jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:

             - Mhavihara postaví městský stát Nalanda a poskytuje dodatečnou vědu a ubytování. Rovněž přidává bonusovou víru každému okolnímu svatému místu a bonusovou vědu                     každému okolnímu kampusu. Mahavihara odemyká náhodnou technologii při prvním postavení a musí být postavena na ploché zemi nikoliv v sousedství další Mahavihary.
             - Trading Dome postaví městský stát Samarkand a poskytuje dodatečné zlato plus další bonusové zlato za každý okolní luxusní zdroj. Mezinárodní obchodní cesty vycházející                 z měst s Trading Dome generují více zlata za každý dóm. Nelze postavit v sousedství dalšího Trading Dome.


  Hraní tohoto obsahu vyžaduje základní hru Sid Meier’s Civilization® VI.


  ©2020 Take-Two Interactive Software a jejich pobočky. Sid Meier’s Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich příslušná loga jsou obchodní známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Sid Meier’s Civilization VI Babylon Pack (PC) Epic? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

Instagram
darek, zalozka, ilustrace
50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography