SingStar + mikrofony
PS3

1 799
Nákupem získáte 36 kreditů
Štítky: Párty, Hudební
 • Poprvé Vám Singstar umožňuje sestavit si svůj playlist podle vlastní libosti, můžete si totiž stáhnout písně, které se Vám líbí, přímo z internetu – takže můžete zpívat co chcete a kdy chcete. Přes SingStore si můžete stáhnout také skiny pro menu hry, nebo naopak uploadovat své výsledky a porovnat s ostatními členy SingStar community. Dále si můžete také stáhnout katalog PS2 songů, kde naleznete více než 3000 starších a také spoustu nových tracků, ze kterých si buď můžete sestavit vlastní playlist nebo si je uložit na memory stick či hard-disk. S připojenou Eyetoy kamerou vytvořte fotky nebo videa, která je pak možno sdílet s PSP.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Fg

   hum tak asi update byl myslen spis jako update, ne ze by obsahoval puvodni koncept....

  • Fg

   chtel bych se zeptat...jak to vlastne funguje s novymi dili?cetl jsem, ze SS vol.2 neni jakoby 2jka ale spise update jednicky....tzn ze kdybych si chtel koupit SS a nemel bych zadny, tak si koupim SS vol.3 a to bude obsahovat vsechny predesle tracky z tech dvou "dilu"?Diky moc.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí SingStar + mikrofony!