Skater XL
SWITCH

649
Nákupem získáte 13 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Skateboard
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57311
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 380 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Skater XL na Nintendo Switch je věrný svým kořenům coby otevřený, kreativní sandbox, kde můžete jezdit na skejtu, filmovat, trávit čas a tvořit, a to vše podle svého. Díky funkcím, jako je volná jízda pro více hráčů, editor záznamů, úpravy postav a rozrůstající se knihovna stažitelných uživatelských modifikací, vybavení a map, přináší Skater XL tu nejplynulejší a nejreaktivnější realistickou skateboardovou hru, která kdy na Switch vyšla.

  60 FPS NA SWITCH
  Díky vzácným a plynulým 60 snímkům za sekundu v ručním režimu si mohou hráči na Nintendo Switch užít jízdu na skateboardu na cestách a zcela si vychutnat oceňovanou fyzikální hratelnost Skater XL. Skateboarding s ovladači Joy-Con ještě nikdy nepůsobil tak plynule a reaktivně!
  Skater XL
  JEZDĚTE NA SKEJTU NEBO RELAXUJTE ONLINE
  Bavte se až s 10 kamarády online, což napodobuje skutečný zážitek z ulice, a dávejte dohromady trasy, sledujte ostatní hráče nebo se prostě projeďte se svou partou.
  tony hawk
  OBROVSKÝ KATALOG MODŮ DOSTUPNÝ V DEN VYDÁNÍ
  Hráči Skater XL na Switch budou mít díky technologii Mod.io okamžitý přístup k velkému výběru modifikací od zapálených tvůrců a smyšlených skateboardových značek. Kromě veškerého oficiálního obsahu si mohou hráči najít dokonalý vzhled či si stáhnout nejnovější vybavení díky té nejrozsáhlejší knihovně se skateboardovým obsahem všech dob.
  pro skater
  HRAJTE JAKO OPRAVDOVÍ SKATEBOARDOVÍ PROFÍCI
  Vyberte si slavné profíky, jako je třeba Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith a Tom Asta, z nichž všichni mají vlastní typické vybavení, které odpovídá jejich stylu.
  skater hra
  HUSTÝ SOUNDTRACK
  Modest Mouse, Interpol, Animal Collective, Future Islands a Band Of Horses, to jsou zlaté hřeby rozmanité hudby, která se skvěle hodí k atmosféře západního pobřeží ve Skater XL.
  hra pro skejťáky
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka
gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek