Sniper: Skrytý bojovník GOLD Edition
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS
 • Jakkoli se může zdát práce odstřelovačů jednoduchá, není tomu tak. Dokázat proniknout do nepřátelského území a splnit svůj cíl v tichosti a bez vzbuzení pozornosti dokáží jen ti nejschopnější. PC hra Sniper: Ghost Warrior GOLD Edition mile překvapí svým realistickým ztvárněním a vskutku věrohodným balistickým systémem, který funguje jako ve skutečnosti. Počítá s dráhou doletu střely, křivkou jejího dopadu a dalšími faktory, které mohou ovlivnit směr letu. Je potřeba přizpůsobit střelbu i síle větru, mlze či dešti. Pestrá džungle navíc poskytuje výborné krytí v porostu, odkud může hráč odstřelovat své cíle, zatímco ostatní členové jednotky budou jeho očima, jež ho budou upozorňovat na klíčové cíle a jejich pozice. Hráči musí ovládnout i sniperovo dýchání, aby dokázal střílet co možná nejpřesněji, zatímco systém „Kamera střely“ nabídne neuvěřitelně detailní záběry střely nořící se do nic netušících cílů. Hráči si také budou moci změřit své síly v plně funkčním režimu pro více hráčů. Teprve tam se ukáže, jak dokáží využít své získané schopnosti a zkušenosti v boji.

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Obsahuje 2 nové odstřelovací pušky, 4 nové mapy pro hru jednoho hráče, nový režim pro hru více hráčů – Boj o vlajku, vylepšená lokalizace.

 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (18)

  • BuLLeT

   Dobrý den.Hra se aktivuje přes steam?

  • Oldpetr

   pro Churchil: právě dnes přemýšlím, že si hru koupím ?!S tou obtížností je to asi u všech her. Píšou, že není nic problém a pak jsem u třetí mise a jsem najednou v pr....Zrovna hraju WH40000 SP, je to masakr:
   Pro blazkam: mě to dělalo, když jsem měl, resp. používal jednoduché zabezpečení PC, po přeinstalování a přechod na NOD32 tyto problémy zmizely.Ale důvodů může být více. Gr.karta, OP 0paměť,....?

  • blazkam

   Dobrý den, dnes jsem si zakoupil hru. Mam ale problém . Jsem v první misi a už mi to nekolikrát samo od sebe vyplo počítač . Někdy třeba jak mě zabijou nebo taky samovolně.Nevíte čím to muže být. děkuji za radu.

  • Adamsa

   Ahoj hrajete tu hru někdo abych si tu hru nekupoval zbytečně :) Diky :)

  • Churchill

   Vedu si tu takový hezký a klidný monolog ........

  • Churchill

   .... jinak tedy pozoruji, že jsem asi jediným cvokem, co to hraje

  • Churchill

   Tak jsem to dohrál, ty nové mapy. nebylo to špatný, ale bylo to krátký. Ač jsem hrál tu nejnižší obtížnost, tak mě někdy nervy tekly (být neviditelným a zároveň "lochtat" nohy nepřátelům, mezi které se musíte proplížit, a nevystřelit - tak to bych přál na živo tvůrcům té hry).
   Ale jo - jinak dobrý

  • Churchill

   Tak už je to dobrý. Zapoměl jsem, že se musí klávesa držet trochu déle, a pak si snajpr lehne.

  • Churchill

   Přešel jsem cestu okolo kamionů a dírou v plotě jsem došel k můstku. tam musím počkat, až vylezou 3 vojáci, z toho jeden šel na můstek. pak mám pokračovat pod můstkem k dalšímu bodu. Ovšem, o když jsem skrčený (více se skrčit hra nedovolí), NELZE pod můstkem projít. Zabít vojáka = poplach., obejít můstek - voják střílí a poplach. Tam vlastně celá hra skončila. Protože prostě nejde se dostat dál.

  • mondy

   Hra je na Steamu, takže updaty jsou automatické, verze Gold již obsahuje obě vydaná DLC.

  • Veny

   Tak je konečna hra k dostání.Jak je to s updaty,je jsem se tu dříve ptal?Aktivuje a hraje se multiplayer přes steam?Je v součastnosti dostatek hráčů celkově u nás i v zahraničí,kteří pořád hrájí multiplayer u této hry?Jako čekání na druhý díl je dobře,že znovu vyšla s vylěpšenou češtinou,novými zbraněmi a mapamy.Děkuji za odpověď.

  • Churchill

   Hmm, tak už se nám to zase posunulo. Tak teď už 14.prosince. .... kdo se vsadí, že to bude až příští rok?

  • Veny

   Ahoj.V jaké verzy tato hra bude oproti původní.Bude obsahovat všechny update,které na ni vyšly?Doufám,že posunutá dostupnost na 9.12.2011 už bude konečná.

  • Churchill

   Tak nejdříve 11. listopadu, potom 25. listopadu, teď už až 9. prosince, ......... bude to k sehnání ještě letos? jenom dotaz, nic víc a nic míň

  • METALISTA

   Sniper: Ghost Warrior 2 je pokračování bestselleru roku 2010 od společnosti City Interactive; evropská premiéra hry se chystá na 16. Března 2012. Hra vyjde na platformách Windows PC, PlayStation®3 a Xbox 360. Bude využívat vysoce ceněný CRYengine3, nejmodernější vývojářský nástroj, který do hry přidává nevídanou hloubku a neuvěřitelně uvěřitelnou úroveň realismu. Engine od společnosti Crytek umožňuje tvrobu rozsáhlejších úrovní, zatímco tým vývojářů do hry přidal obrovské množství dodatečných herních prvků. Takže hráči, kteří se budou prodírat válečnými zónami, budou mít k dispozici zbraně s několika úrovněmi přiblížení, termovizi a pokročilou úroveň spolupráce se spolubojovníky.

   Hra Sniper: Ghost Warrior 2 bude na českém a slovenském trhu k dispozici pro platformy PC v profesionální české verzi, pro PS3 a Xbox 360 v anglické verzi. Na všech platformách bude tento titul v prodeji za vynikající cenu 999,-Kč/39,99€.

  • risha03

   Tak to si tuhle hru určitě koupím :) (konečně... už dlouho jsem si ji chtěl koupit, ale nějak jsem na to neměl čas)

  • Gremlin

   tuhle hru vydava Comgad, tak bude jak je u nas zvykem v plastovem obalu :) A samozrejme s plnou podporou multiplayeru.

  • risha03

   pak mě jen řekněte v jakým je to obalu, jestli v krabicovím který vydává Topcd (ty nesnáším), nebo v normálním plastovým obalu

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sniper: Skrytý bojovník GOLD Edition!