Sonic Riders: Zero Gravity
PS2

799
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Arkáda
 • Sonic Riders: Zero Gravity je – stejně jako první díl – závodní titul, v němž se bude Sonic a řada dalších postav prohánět na futuristických vehiklech na tratích, jež rovněž snesou označení futuristické. Tentokrát se Sonic vydá závodit až kamsi do vzdáleného vnějšího vesmíru, kde na řadě krkolomných tratí využije nejenom možnosti postupně své dopravní prostředky vylepšovat, ale i několika nových pohybů, jež mu umožní zkrotit mršku gravitaci. Sonic Riders: Zero Gravity by měl nabídnout znatelně rychlejší tempo samotného závodění, což byla jedna z hlavních chyb prvního titulu. Dále budou - vedle nových tratích - k dispozici také nové postavy a sada nových multiplayer módů pro závodění ve více lidech, které dokáže i z průměrné hry udělat skvělou zábavu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • John

   Hra je to sice dobra ale nemuzu ulozit data. musim to vzdycky hrat od zacatku. Chce to Memory Card PS2(8mb). a to mam 64 mb kartu....!

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sonic Riders: Zero Gravity!