Soška Back to the Future II - Marty McFly on Hoverboard Art Scale 1/10 (Iron Studios)

3 989
Nákupem získáte 120 kreditů
Merchandise: Figurka
Výrobce: Iron Studios
Kód produktu: 38680
 • Limitovaná edice ručně malované sošky pro fanoušky kultovní klasiky od Roberta Zemeckise v podání Iron Studios. Marty McFly, mladý americký student, se v legendárním stroji času dostane do budoucnosti (2015). Pronásledován Griffem Tannenem a jeho gangem, si Marty vypůjčí od malé holčičky růžový hoverboard. Magické vznášedlo ovšem nefunguje nad vodou. Hoverboard se zastaví nad hladinou malého jezírka na Court Square v momentě, kdy ho Marty nejvíc potřebuje. Iron Studios zvěčnilo tuto legendární scénu z filmu Back to the Future Part II z roku 1989. Film byl nominován na Oscara za nejlepší vizuální efekty.
  Velikost: cca 22 cm 
  Materiál: polyresin
  Výrobce: Iron Studios

  Soška Back to the Future II - Marty McFly on Hoverboard Art Scale 1/10 (Iron Studios)figurka Marty McFly on Hoverboard Art Scale 1/10 - Back to the Future Part IIfigurka návrat do budoucnostisoška návrat do budoucnostisocha back to the futuresocha návrat do budoucnostidoc brownmarty mcflyrobert zemeckis
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Sledujte nás na instagramu