Soška Marvel - Black Panther Black Panther (Deluxe) The Infinity Saga Art Scale 1/10 (Iron Studios)

5 399
Nákupem získáte 160 kreditů
Merchandise: Figurka
Výrobce: Iron Studios
Kód produktu: 54391
 • Krásná soška založená na filmové předloze Marvel Cinematic Universe. Majestátní válečník, který ctí tradice a zásady své vlasti Wakandy, fiktivní země izolované od světa v Africe, se celý život připravoval na to, aby zaujal místo svého otce. Se zkříženýma rukama v symbolickém gestu předků rozevírá ruce a odhaluje své zatahovací stříbrné drápy. Sideshow a Iron Studios hrdě představují sošku Black Panther Deluxe Statue z filmové série The Infinity Saga v uměleckém měřítku 1:10.

  Velikost:
  cca 25,5 x 11,8 x 12,3 cm 
  Materiál: polystone
  Výrobce: Iron Studios

  Soška Marvel - Black Panther Black Panther (Deluxe) The Infinity Saga Art Scale 1/10 (Iron Studios)Soška Marvel - Black Panther Black Panther (Deluxe) The Infinity Saga Art Scale 1/10 (Iron Studios)soška marvel
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Soška Marvel - Black Panther Black Panther (Deluxe) The Infinity Saga Art Scale 1/10 (Iron Studios)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu