Soška Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywalker Combat Version BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)

4 999
Nákupem získáte 150 kreditů
Merchandise: Figurka
Výrobce: Iron Studios
Kód produktu: 46002
 • Limitovaná edice figurky populární postavy Lukea Skywalkera, který se objevil v seriálu The Mandalorian, je ručně malovaná a vyrobena z kvalitního materiálu. Na palubě lehkého křižníku důstojníka Moffa Gideona využívá záhadná postava mistra Jedi spojení se Sílou. V pravé ruce mistrně ovládá zelený světelný meč. U jeho nohou leží kovové pozůstatky smrtícího droida Dark Troopera, který je součástí bezpečnostní jednotky, která se marně snaží zastavit neúnavného válečníka. Iron Studios, inspirováno jednou z nejpamátnějších scén z poslední epizody 2. řady série The Mandalorian, představuje sochu „Luke Skywalker BDS Combat Version – Art Scale 1/0 – The Mandalorian“, která přináší největšího hrdinu Star Wars.
  Velikost: cca 24 cm
  Materiál: polystone
  Výrobce: Iron Studios

  Soška Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywalker Combat Version BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)iron studios luke skywalker bdsfigurka luke skywalkersocha luke skywalkersoška mandaloriansocha star warssoška star wars
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • TeigorCZ

   Zdravím nějaké info jestli bude soška vycházet v prosinci nebo bude až pozdis ?

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Soška Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywalker Combat Version BDS Art Scale 1/10 (Iron Studios)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu