Space Empires V
PC

(1x)
1 399
Nákupem získáte 14 kreditů
Štítky: Sci-Fi, Tahové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12302
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Space Empires V hráče vezme na výlet do v reálném čase renderovaného 3D vesmíru se stovkou slunečních soustav, z nichž každá čítá 15 planet. Těšit se můžete na detailně propracované vesmírné souboje produkující realistické efekty, na nové lodě a zařízení, 15 původních unikátních ras, velmi objemný technologický strom či možnost vlastních úprav všeho možného, včetně AI soupeřů (budete si moci vytvořit protivníky podle svého gusta), tvorby dalších ras, planet, hvězd, korábů, atd. Hráčům předchozích dílů jistě neunikne ani kompletně upravený uživatelský interface.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Acolus

   To si děláte srandu, že 1400 za tuhle (s prominutím) sra*ku... To si ani nedovedu představit, jakou to musí mít dokonalou, úžasnou a bezchybnou hratelnost, aby se to trošku přibližovalo k ceně, kterou tu uvádíte, na druhou stranu, nemůžu posuzovat, nehrál jsem to... Ale podle těch screenshotů bych tuhle hru typoval cenově tak na 199 kč.

  • posila

   marty63: Space Empires IV je dostupne na Steamu za $10

  • marty63

   Tak dneska se mi Česká pošta konečně uráčila doručit tuto hru a je to nádhera. Láce to není, ale stojí za to.
   Díky XZone za to, že ji máte v nabídce.
   Ještě kdyby se tak podařilo nabídnout datadisk ke Galciv II, případně special edition SEIV+SEV v jednom, a byl bych nadšen.

  • Jetro

   Taky me prekvapuje cena, kdyz je k dostani za 20 dolaru...

  • budulinek

   Vyborna hra,jenom me trochu prekvapuje o neco vyssi cena. V dnesni dobe uz i ty nejvetsi pecky stoji kolikrat mene,ale na druhou stranu tohle asi za to stoji.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Mnohem lepší než MOO3 nebo Galactic civilization. Celá hra je velmi dobře zpracován a je to zábava i na několik měsíců. Vynikající multiplayer a skvělá hráčská komunita!

Sledujte nás na instagramu