SPECNAZ 2
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Krize sráží Rusko na kolena. Oblastní gubernátoři ignorují prezidenta a jednají na vlastní pěst. Žijí z organizovaného zločinu a obchodu se zbraněmi. Když však experimentální ruská bojová raketa zničí americký tank v Iráku, je ohrožena bezpečnost celé země. Pouze výsadkáři ze SPECNAZ mohou nalézt viníky, vyměřit trest a očistit dobré jméno Ruska. Zúčastněte se 19 misí rozdělených na tři kampaně v Iráku, Sýrii a na Sibiři. Využívejte arzenál bezmála 40 zbraní včetně pistolí, kulometů, odpalovacích ramp, nožů a výbušných náloží.Zvolte si mezi zručnostním režimem plným akcí a taktickým režimem orientovaným na skupinovou spolupráci.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Oldřich

   Zajímalo by mě jestli také hledáte pracně vchod do dalšího levelu. Teď jsem na nějakém dvorku na který jsem se dostal ze sklepa vše jsem postřílel a východ nemužu najít tento problém se projevuje i v jinejch hrách je to někdy opravdu na nervy

  • McRoy

   Nejhorsi hra kterou City Interactive vidal a to jich je hodne...

  • Mo11er

   Ale no tak, dit je to budgetovka :) Me hry od City interactive bavej. Ale hraju je kdyz nemam co hrat lepsiho. Takze ted ne kdyz tady mame Burnout nebo DoW II, ale az zase nebude se hrat, rad sahnu po City interactive

  • Birkoff

   Hrať túto hru bolo utrpenie, radšej si naozaj priplatiť za niečo hratelné :-)

  • kahuna

   jedničku sem nehrál, ale tohle sem měl možnost. Jen první kolo mě dostalo, pomalu nekonečné várky nepřátel a nemožnost ukládání. Takže sem hru smazal :)

  • SKY

   Jestli to bude tak skvělá hra jako jednička tak si radši nechám zajít chuť.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tomuhle se nedá snad ani smát. Ohavnost největších rozměrů. Nechápu, že někdo má tu odvahu tohle vydávat. Pokud vám tuhle šílenost dá někdo jako dárek, popřemýšlejte, s jakým úmyslem to bylo.